+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

špenát - zdravá letní zelenina

Klíčová slova: špenát, špenátová polévka, spinacia, listová zelen

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Špenát je důležitá jednoletá listová zelenina, která byla kultivována v jihozápadní Asii. Špenát je charakteristický tím, že obsahuje cenné živiny a podle výzkumů, které byly provedeny je špenát dobrý jako prostředek na prevenci rakoviny. Špenát obsahuje karotenoidy a také lutein a karotenový pigment. Při jeho častá konzumace pomáhá předcházení degenerace žluté skvrny oční sítnice, která způsobuje slepotu z starších lidí. Donedávna se rovněž špenát doporučoval lidem trpící vysokým krevním tlakem, anémií a také zácpou.

Web: spinacia.webnode.cz

Další související informace

Podvozky Old Man Emu

podvozky, tlumiče, listová pera, vinutá pera – Široký výběr produktů značky Old Man Emu. Kompletní podvozky, tlumiče, listová pera, vinutá pera a tlumiče řízení. V sortimentu dále najdete i torzní tyče, podložky nad pružiny, přídavné listy a tlumiče.

Orkys

Stavba, zahrada, zeleň – V oblasti stavitelství zajišťujeme jak stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce domů a bytů tak např. i drobné stavby zahradního charakteru . Vyřídíme veškerou agendu související se stavbou. V oblasti péče o zeleň se zabýváme například mulčováním trávy, kácením a výsadbou dřevin, tvorbou skalek, chemickými postřiky a hnojením. Pro vlastníky lesů nabízíme výsadbu a ochranu sazenic, prořezávky.

Načítání trvalo 0.0967 sekund.