+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

špenát - zdravá letní zelenina

Klíčová slova: špenát, špenátová polévka, spinacia, listová zelen

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Špenát je důležitá jednoletá listová zelenina, která byla kultivována v jihozápadní Asii. Špenát je charakteristický tím, že obsahuje cenné živiny a podle výzkumů, které byly provedeny je špenát dobrý jako prostředek na prevenci rakoviny. Špenát obsahuje karotenoidy a také lutein a karotenový pigment. Při jeho častá konzumace pomáhá předcházení degenerace žluté skvrny oční sítnice, která způsobuje slepotu z starších lidí. Donedávna se rovněž špenát doporučoval lidem trpící vysokým krevním tlakem, anémií a také zácpou.

Web: spinacia.webnode.cz

Další související informace

Zahrady - Řiháček

zahrady, realizace, projekty, údržba, zeleň – Pro zahradní tvorbu zajišťujeme projekci, realizaci a velice rádi obstaráme i následnou údržbu zeleně. Veškerá provedená práce je naší vizitkou! Navštivte naše stránky, nebo nás rovnou kontaktujte. Velice rádi splníme Vaše přání ohledně vytvoření nové tváře Vaší zahrady!

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Načítání trvalo 0.0793 sekund.