+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Star-Fish

Klíčová slova: zahradní jezírka, okrasné ryby, koi kapři

E-mail: info@star-fish.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2011

Popis: Vše o stavbě a péči o zahradní jezírka a chovu okrasných ryb, koi kaprů a jeseterů. Problémy s vodou v zahradních jezírkách, nemoci okrasných ryb, atlas ryb, jak pečovat o jezírko, to vše se dočtete na našem blogu Star-fish.

Web: www.zahradni-jezirka-blog.cz

Další související informace

Zahradní jezírka PONTEC

zahradní jezírka, vysavač pro jezírka, fontány – Německá technologie pro zahradní jezírka - čerpadla, zahradní i interiérové fontány, filtrace s UV lampami pro zahradní jezírka a další výrobky pro dosažení průzračné a čisté vody každého okrasného i koupacího jezírka

Zahradní jezírka a koupací jezírka

jezírka, zahradní jezírka – Jezírka Brno realizuje zahradní a koupací jezírka, prodej okrasných ryb. Provoz kamenného obchodu v Brně s příslušenství pro zahradní jezírka. Folie, čerpadla, filtry, UV lampy prodáváme také KOI kapry, jesetery a další ryby.

Výstavba zahradních jezírek a bazénů

hydroizolace, bazény, zahradní jezírka, hydroizola – Firma Hizol s.r.o. realizuje hydroizolace vodních staveb, jako jsou zahradní jezírka, bazény a kalové nádrže. Zahradní jezírka a bazény stavíme ve všech možných tvarech dle přání zákazníka. Pro zahradní jezírka používáme kvalitní fólie.

Načítání trvalo 0.0483 sekund.