+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Star-Fish

Klíčová slova: zahradní jezírka, okrasné ryby, koi kapři

E-mail: info@star-fish.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2011

Popis: Vše o stavbě a péči o zahradní jezírka a chovu okrasných ryb, koi kaprů a jeseterů. Problémy s vodou v zahradních jezírkách, nemoci okrasných ryb, atlas ryb, jak pečovat o jezírko, to vše se dočtete na našem blogu Star-fish.

Web: www.zahradni-jezirka-blog.cz

Další související informace

Aquamax - čerpadla

zahradní jezírka, aquamax, oase – Aquamax - výrobní řada čerpadel pro zahradní a koupací jezírka německého výrobce OASE GmbH. Popis jednotlivých typů čerpadel, ilustrační fotografie a další informace o řadách čerpadel Aquamax Start, Aquamax ECO, Aquamax CWS a Aquamax DRY

Beatin Aqua s.r.o. - zahradní jezírka

interiérová, zahradní jezírka, akvarijní, Jezírkov – Nabízíme zahradní jezírka, fontány a akvarijní techniku. Čerpadla, filtrační zařízení a fólie pro jezírka. Osvětlovací systémy a dekorace pro jezírka. Prostředky proti řasám, skimry, potoky a řečiště, jezírková chemie, poradenství.

Okrasná jezírka

okresné jezírka, koi kapr, zahradní jezírka – Stránky pro milovníky okrasných jezírek, koi kaprů, karasů, shubunkinů a ostatních ryb. Stránky obsahují Články, Nabídku chovatelů, Inzerci, Fórum, Kalendář akcí a Adresář firem. Stránky jsou jedinečné tím, že je vytváří sami uživatelé.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.