+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svět o světě, Hujův blog

Klíčová slova: marek hujo, blog, stream+, Hujo Marek, bilboard

E-mail: hujo.marek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2013

Popis: Vše zajímavé, co se kde stane, pomůcky, návody, vylepšováky a vše ostatní zde.

Web: www.marekhujo.blogspot.cz

Další související informace

Blog -Apartm.St.Wenceslas

Blog, Apartments Saint Wenceslas, Prague – A blog related to our new Apartments Saint Wenceslas in Prague, the capital of Czech Republic. We share our news and pictures from the heart of Europe. Saint Wenceslas Apartments offer affordably priced accommodation in a very quiet location, yet easily accessible from the center of Prague as well as from the Prague Airport. The apartments are fully furnished and newly equipped.

Penzion Ruprechtice v Meziměstí

Penzion Ruprechtice,ubytování v – Penzion Ruprechtice poskytuje několik forem ubytování a to s plnou penzí pro jednotlivce a rodiny a skupiny nad 10 osob, a levné ubytování bez stravy turistického typu i jako ubytovna pro dělníky. Penzion Ruprechtice nabízí 7 pokojů, s kapacitou maximálně 72 lůžek. Pokoje jsou různě velké a mají různý počet lůžek - Pokoj č. 4 má lednici a 2 - 4 lůžka, na dalších pokojích jsou 2 - 12 lůžek nebo 2 - 17 lůžek. Strava v penzionu je zajištěna formou plné penze. Snídaně, oběd, svačina, večeře. V budově penzionu je společenský sál.Dále je v Penzionu Ruprechtice jídelna s TV, k dispozici stolní tenis.

Horská Chata Picura v Horní Blatné

Horská Chata Picura,ubytování v Horní Blatné – Objekty se nachází poblíž hlavní silnice v Horní Blatné, cca 100m pod kostelem.Horská chalupa se čtyřmi pokoji a stylovou společenskou místností. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC. Ve společenské místnosti jsou krbová kamna, vybavená kuchyňská linka, TV se sateltním příjmem. Připojení k internetu navíc v každém pokoji. V chalupě je přístavek pro bezplatné uložení kol a lyží. Apartmán v rodinném domě: dvojlůžková ložnice, koupelna, obývací pokoj s kuchyňským koutem, Sat TV, krbovými kamny a připojením k internetu. Možnost parkování u domu nebo na parkovišti přes ulici.

Načítání trvalo 3.8875 sekund.