+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tajné příběhy - Povídky

Klíčová slova: tajné, příběhy, povídky

E-mail: sarka.kocicka03@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2012

Popis: Tajné příběhy, některé založené na pravdě, u jiných jsem popustila uzdu fantazii. Můj blogísek je plný povídek, které mohou zaujmout prakticky každého čtenáře. Snažím se pravidelně aktualizovat a psát neustále nové.

Web: tajnepribehy.blogspot.com/

Další související informace

Zábavný časopis Winfrškré

zábavný časopis winfrškréc humor povídky příběhy – Od roku 2007 je Winfrškréc znám především jako zábavný internetový časopis, díky čemuž jsme jej představili širší společnosti. Na těchto stránkách naleznete veškerá vydaná čísla, povídky, humorná videa a mnoho dalšího.

Fabulátor

povídky, fejetony, drabble, příběhy, literatura – Na Webu Fabulátor se nachází mnoho nevšedních povídek všech typů, od těch vtipných a šílených až po ty strašidelné. Počíst si můžete i na podařených fejetonech, které s lehkostí a nadhledem popisují všechny věci kolem nás.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 0.0528 sekund.