+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tajné příběhy - Povídky

Klíčová slova: tajné, příběhy, povídky

E-mail: sarka.kocicka03@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2012

Popis: Tajné příběhy, některé založené na pravdě, u jiných jsem popustila uzdu fantazii. Můj blogísek je plný povídek, které mohou zaujmout prakticky každého čtenáře. Snažím se pravidelně aktualizovat a psát neustále nové.

Web: tajnepribehy.blogspot.com/

Další související informace

Zábavný časopis Winfrškré

zábavný časopis winfrškréc humor povídky příběhy – Od roku 2007 je Winfrškréc znám především jako zábavný internetový časopis, díky čemuž jsme jej představili širší společnosti. Na těchto stránkách naleznete veškerá vydaná čísla, povídky, humorná videa a mnoho dalšího.

Deník rozchodů

deník, rozchod, láska, příběhy, vztah – Deník rozchodů pro láskou zklamané, příběhy nešťastné lásky a rozchodů. Podělte se s vrstevníky o svou nešťastnou lásku a trápení. Máte již nějaké zkušenosti s rozchody a nešťastnou láskou, poraďte komentářem.

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Načítání trvalo 0.0766 sekund.