+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tamtamy o.p.s.

Klíčová slova: sociální firma, sociální podnikání, úklidové

E-mail: mirka@tamtamy.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2014

Popis: Blog děvčat z neziskovky Tamtamy o.p.s. o sociálním podnikání a dalších tématech, které nás zajímají. Jsme to my, holky z obecně prospěšné organizace TAMTAMY, které máme potřebu se vyjadřovat k věcem, které se dějí kolem nás a sdílet nějaké úžasné myšlenky s ostatními.

Web: www.tamtamyblog.eu

Další související informace

ČSSD proti Vám

cssd, čssd proti vám, sociální demokracie, paroube – Podívejte se, jakými způsoby se Sociální demokraté derou k moci: články, videa, dokumenty. Videoklipy ukazující chování dnešního vedení ČSSD. Kuchařka ČSSD: předvolební koblihy, Rathův plat, Děsnej biják ČSSD, Paroubek a komunisté? Ano - ne?

Úklidová firma Hruška

úklidová firma, úklidové služby, úklidový servis – Úklid bytových i nebytových prostor, sekání travního porostu, údržba zeleně, úklidová firma. Úřady, pečovatelské domy, rodinné domy, soukromé byty, firemní prostory, školy, hotely, penziony,panelové domy, sportovní haly, průmyslové haly, hrady, zámky a jiné nemovitosti.

Jak správně začít s podnikáním

podnikání, nová firma, jak začít podnikat, živnost – Rádi byste začali s podnikáním, ale nevíte jak na to? Informace do startu podnikání naleznete na našem webu, který je určen pro všechny nové firmy a živnostníky - jak založit společnost nebo firmu a mnoho dalších informací.

Načítání trvalo 2.6138 sekund.