+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tamtamy o.p.s.

Klíčová slova: sociální firma, sociální podnikání, úklidové

E-mail: mirka@tamtamy.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2014

Popis: Blog děvčat z neziskovky Tamtamy o.p.s. o sociálním podnikání a dalších tématech, které nás zajímají. Jsme to my, holky z obecně prospěšné organizace TAMTAMY, které máme potřebu se vyjadřovat k věcem, které se dějí kolem nás a sdílet nějaké úžasné myšlenky s ostatními.

Web: www.tamtamyblog.eu

Další související informace

Přátelství.eu

sociální sítě, zábava – Česká sociální síť Přátelství.eu přináší uživatelům na jednom místě seznámení a zábavu. Komunikujte se svými přáteli, nahrávejte své fotky, hrajte internetové hry.Česká sociální síť Přátelství.eu přináší uživatelům na jednom místě seznámení a zábavu. Komunikujte se svými přáteli, nahrávejte své fotky, hrajte internetové hry.

SOMEONE, s.r.o.

sociální média, sociální sítě, facebook, google+, – Váš specialista ve světě sociálních sítí. Vytvoříme Vám KOMUNIKAČNÍ A MARKETINGOVOU STRATEGII. Postaráme se o Vaše PROFILY, stránky a skupiny. Navrhneme REKLAMNÍ KAMPANĚ. Víme, jak přivést na Vaše stránky STOVKY, TISÍCE fanoušků.

Úklidová firma Brno, SLUŽ

úklidová firma, úklid, úklidové služby – Profesionální úklidová firma Brno, to jsou SLUŽBY JS s.r.o. Od roku 2006 zajišťujeme úklidové služby i správu a údržbu nemovistostí. V oboru úklidových prací patříme mezi špičku. Máme mnoho kvalitních referencí.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.