+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tamtamy o.p.s.

Klíčová slova: sociální firma, sociální podnikání, úklidové

E-mail: mirka@tamtamy.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2014

Popis: Blog děvčat z neziskovky Tamtamy o.p.s. o sociálním podnikání a dalších tématech, které nás zajímají. Jsme to my, holky z obecně prospěšné organizace TAMTAMY, které máme potřebu se vyjadřovat k věcem, které se dějí kolem nás a sdílet nějaké úžasné myšlenky s ostatními.

Web: www.tamtamyblog.eu

Další související informace

Zdravotní pojištění

Zdravotní pojištění, sociální pojištění – Zdravotní pojištění nám v každém případě zajistí finanční plnění za všech okolností, kdy nebudeme moci jít do práce - tzn. že budeme nemocní. V ten okamžik začíná naše nemocenská, která však může spojením zákonného a komerčního zdravotního pojištění dosáhnout na výši našeho standardního platu, z čehož vyplývá, že se nemusíme již tolik obávat případné nemoci.

Přátelství.eu

sociální sítě, zábava – Česká sociální síť Přátelství.eu přináší uživatelům na jednom místě seznámení a zábavu. Komunikujte se svými přáteli, nahrávejte své fotky, hrajte internetové hry.Česká sociální síť Přátelství.eu přináší uživatelům na jednom místě seznámení a zábavu. Komunikujte se svými přáteli, nahrávejte své fotky, hrajte internetové hry.

Sociální terapie Praha

Sociální terapie Praha – Stránky sociální terapie nabízejí veškeré služby spojené s terapií. S terapií rodin, jednotlivců, párů. Samozřejmě také skupinové terapie. Působnost socialni-terapie.cz je Praha, Pardubice, Chrudim. Neváhejte a navštivte zmíněné webové stránky. Určitě tam naleznete potřebné informace o terapii.

Načítání trvalo 0.0665 sekund.