+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tamtamy o.p.s.

Klíčová slova: sociální firma, sociální podnikání, úklidové

E-mail: mirka@tamtamy.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2014

Popis: Blog děvčat z neziskovky Tamtamy o.p.s. o sociálním podnikání a dalších tématech, které nás zajímají. Jsme to my, holky z obecně prospěšné organizace TAMTAMY, které máme potřebu se vyjadřovat k věcem, které se dějí kolem nás a sdílet nějaké úžasné myšlenky s ostatními.

Web: www.tamtamyblog.eu

Další související informace

castingová hra Tykadla

sociální síť, komunitní síť, , zábava, Tykadla, hr – Na Tykadlech jsou originální a zábavní lidé, kteří by vás mohli zajímat, a vy byste mohli zajímat je. Vstupte do castingové hry a staňte se hvězdou. Poznejte, jak vás vidí ostatní, a objevte své alter ego. Váš "typ" získáte na jeden klik, s osobností v hlavní roli.

Sociální sítě

sociální sítě, marketing v sociálních sítích, mark – Sociální sítě jsou bezesporu fenoménem moderní doby. Vysoký počet registrovaných uživatelů a zejména pak velmi vysoká návštěvnost stránek vytváří naprosto ideální prostředí pro prezentaci jakékoliv firmy. Věříme, že toto jsou dostatečně silné argumenty pro ty, kteří svoje podnikání na sociálních sítích doposud neprezentují.

Comlink Beta

Československá sociální síť, Comlink Beta, sociáln – 1. Československá sociální síť Comlink Beta. Poznejte nové přátele, sdílejte statusy, fotografie, videa a mnoho dalšího. Vyzkoušejte si i vy zcela novou sociální síť určenou ryze Českým a Slovenským uživatelům, užijte si spoustu nové zábavy a zapojte se do rostoucí komunity nebo si vybudujte svou vlastní.

Načítání trvalo 2.8409 sekund.