+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Taxifahrer

Klíčová slova: barthova, obby, taxifahrer, the 15kc

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2010

Popis: Obby Von Taxifahrer aka Lucia Barthova -moj blog, s vlastnou tvorbou, hlavne basnicky, absurdne prozy a ine blbosti, plsu obcas nejake fotky alebo len obycajne vylevy. O vsetkom moznom, ale asi nie o politike, ci sporte. nech sa paci :)

Web: taxifahrer.blog.cz

Další související informace

Chvíle pravdy

Chvíle pravdy, reality show, The Moment of Truth – Chvíle pravdy je nová reality show ve které se hraje samozřejmě o peníze. Celkem je 21 otázek, když odpovíte správně na všech 21 otázek, vyhrávate hlavní cenu - JACKPOT. Vaše odpovědi vyhodnocuje detektor lži umístěný ve studiu, společně s Vámi je ve studiu Vaše rodina,partner/ka, známí. Moderátorem pokládané otázky se týkají především Vašeho soukromí.

The West

the west, cz the west www – Web zabývající se hrou The West. Najdete zde základní popis hry, charaktery postav, galerii screenshotů a mnoho dalšího.

Radiohead Tribute Band

the oast, radiohead, tribute band, cover – Stránky české hudební skupiny The Oast, která hraje poprock a přejaté písně od skupiny Radiohead. Petr Holman - sólová kytara, vokály; Veronika Skalická - zpěv, klávesy; Kryštof Havlíček - doprovodná kytara; Josef Trejbal - baskytara;

Načítání trvalo 0.0934 sekund.