+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vše o barvení vlasů

Klíčová slova: barvení vlasů,barva na vlasy

E-mail: david.sofka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2009

Popis: Na tomto blogu jsou umístěny užitečné informace o barvení vlasů. Jsou zde informace o historii barvení vlasů, současných trendech a možnostech a technikách barvení vlasů. Stránky obsahují také rady jak si správně barvit vlasy doma bez pomoci kadeřník

Web: www.barvenivlasu.info/

Další související informace

Pro školky

Bezpečná pryžová dlažba na dětská hřiště – Naší firmou je vyráběna bezpečná pryžová dlažba na dětská hřiště. Výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí a zdravotně nezávadné. Našim cílem je realizovat co nejvíce bezpečných dětských hřišť s využitím pryžové dlažby, a tím zajistit dětem větší bezpečí a snížit možnost rizika na minimum.

Pec na olej

kotel na olej, pece, vytápění – Vysoce kvalitní hořáky značky Olusterm fungující na osvědčené technologii produkující maximální teplotu za minimální spotřeby paliva. Výjimečně nízké emise škodlivých plynů, výkon a nejvyšší kvalita za výhodnou cenu. Jejich montáž a údržba je rychlá a jednoduchá.

Doprava na letiště

taxi, taxi Praha, levné taxi, taxi na letiště – Potřebujete taxi z nebo na Letiště Václava Havla (dříve Letiště Praha Ruzyně)? Máme pro vás spolehlivou nízkotarifní dopravu moderními vozy za pouhých 18 Kč/km. Po příletu vám s hledáním přistaveného vozu pomohou naše vyškolené dispečerky. Kontrola kvality u všech zakázek i garance nejlevnější ceny je samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.0532 sekund.