+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vystavba rodinneho domu

Klíčová slova: vystavba, rodinny dom, pasivny, bungalov

E-mail: dominik.boksansky@yahoo.com

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2015

Popis: Svojpomocna vystavba rodinneho domu typu bungalov s velmi nizkou spotrebou tepla.

Web: www.pasivnybungalov.blogspot.cz

Další související informace

Rodinný pension Nika

Rodinný pension NIKA – Rodinný penzion je v blízkosti centra Vrchlabí= Brány Krkonoš. Doprava možná autem,vlakem a busem. Lyžování je zde pro dospělé:zdatné i méně zdatné,pro větší i menší děti, nebo jen sáňkování + bobování. Běžkování po upravených,vyznačených turist.trasách,rovněž tak letní pěší i cykloturistika. Koupání v přírodním odpočinkovém areálu Vejsplachy /s možností celoročního občerstvení.

SlovReality.eu - zozna ne

reality, nehnuteľnosti, portál, byty, dom, pozemok – Inzerujte na našom portáli SlovReality.eu. Na našom portály nájdete inzeráty nehnuteľností z celého slovenska a okolia. Zaregistrujte sa na našom portály a využívajte všetky výhody ktoré Vám náš portál ponúka. Na portál je možné vkladať platené aj neplatené inzeráty.

Ubytování Krušné hory

rodinný penzion, penzion Krušné hory, ubytování bo – Rodinný penzion Daniela zajišťuje příjemné ubytování Krušné hory a můžete zde načerpat nové síly a zregenerovat tělo i ducha na příjemných procházkách krajinou, nebo při zimních radovánkách. V okolí jsou jak běžecké trasy tak sjezdovky, případně cyklostezky.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.