+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Weblog o bezpečnosti prác

Klíčová slova: bozp,bezpečnost práce

E-mail: info@bozpskoleni.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2009

Popis: Vítejte na webu, který vám poskytne důležité informace, týkající se bezpečností práce a ochrany zdraví zaměstnanců při práci. Naleznete zde i informace o možnostech a výhodách školení bezpečnosti práce elektronickou formou.

Web: www.bozpskoleni.cz

Další související informace

Práce - vrtné plošiny

ropné, vrtné veže, plosiny, severni more, práce na – Ropné společnosti nabírají každoročně 10 000 nových zaměstnanců pro práci na vrtných plošinách a zařízeních. Zájem je především o pomocné dělníky a palubní personál. Práce je fyzicky náročná, ale i velmi dobře placená.

Tesařské práce

tesařské práce,klempířské práce,pokrývačské práce – Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce. Nabízíme: * Montáž a rekonstrukce střech a krovů * Přiznané pohledové krovy * Obklady z palubních desek * Osazení střešních oken * Pokládky plovoucích podlah * Dělení místností dřevenými stěnamy, stropy včetně zateplení * Provádění bednění * Pergoly * Zimní zahrady * Balkóny * Stavění komínů Schindel

Ropné ploěiny

práce na ropné plošině, práce v zahraničí, práce – Pojďte pracovat na ropnou plošinu! Velkou motivací je výplata, která i u základní profese přesahuje 50.000 korun. Práce na ropné plošině je sice náročná, ale vyplatí se! Ropné plošiny bez agentur a zprostředkovatelů.

Načítání trvalo 0.0780 sekund.