+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Weblog o bezpečnosti prác

Klíčová slova: bozp,bezpečnost práce

E-mail: info@bozpskoleni.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2009

Popis: Vítejte na webu, který vám poskytne důležité informace, týkající se bezpečností práce a ochrany zdraví zaměstnanců při práci. Naleznete zde i informace o možnostech a výhodách školení bezpečnosti práce elektronickou formou.

Web: www.bozpskoleni.cz

Další související informace

Stavby a přestavby domů

stavební firma, přestavby, stavební práce – Kompletní stavba domů a další stavební práce na klíč, dřevěné i zděné domy, chaty a garáže, od betonování základové desky přes podlahy, vyzdívání a omítky až po krovy a střechy. Stavby a přestavby, renovace domů, bytů, koupelen a staveb všeho druhu. Výstavba energetických domů a dřevostaveb, stavba garáží, zahradních domků a altánků. Zahradní chodníky, příjezdové cesty, kamenné zídky a oplocení pozemků. Kompletní převedení interiérů staveb včetně omítek, malování, elektrické instalace, vody a topení. Součástí renovace domů a bytů jsou taky bourací práce a odklizení stavebního odpadu. Na financování stavebních prací můžeme vybavit půjčku nebo hypotéku s nízkým úrokem.

Dlaždičské práce

Dlaždičské práce – Provádíme dlaždičské práce z přírodního kamene včetně dodávky materiálu. Dodáváme dlažební kostky, silniční krajníky, obrubníky, žulové desky. Firma VOTAVA působí na trhu od roku 2002.

Práce finanční poradce

práce finanční poradce – Práce kterou nabízíme je finanční poradce. Jsou zde články část důchodců se tak vrací do práce, nezaměstnaní si také připlatí, jste na mateřské nebo rodičovské dovolené a bojíte se, že zůstanete bez práce, největší šanci získat práci mají ti, kteří nejsou zbytečně překvalifikovaní.

Načítání trvalo 1.7042 sekund.