+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

WiFi připojení Kladno

Klíčová slova: WiFi připojení Kladno, připojení na Kladně

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2012

Popis: WiFi připojení na Kladně, ul ČSA 3121 a blízke okolí. Pro zkoušku připojení stačí zaslat MAC adresu na tel. číslo uveděné na webu pro udělení přístupu do WiFi sítě. Bližší informace naleznete na webu.

Web: speno.cz

Další související informace

CRFreeNet

Internet, Interentu, Připojení k Internetu, – Poskytovatel připojení k síti Internet a k datové a komunikační síti CRFreeNet. Pokrytí v obcích Chrudim, Pardubice, Křižanovice, Slatiňany, Heřmanův Městec a okolí. Neziskové občanské sdružení CRFreeNet vychází z myšlenek svobodné sítě czfree.net. Poskytujeme WiFi připojení (bezdrátový Internet) a ve vybraných lokalitách připojení k Internetu kabelem. Poskytujeme výhody pro majitele přístupových bodů, pro školy a pro neziskové organizace. V zásadě jsme ochotni připojit i místa a obce v dosahu, které jsou pro komerční poskytovatele nezajímavé. Podporujeme aktivní využití sítě i k jiným účelům, než jenom pro přístup do Internetu - hraní her, komunikaci apod.

Websi Internet

internet tábor připojení bezdrátové wifi táborsko – Připojení k internetu Tábor. Kvalitní internetové připojení pro náročné uživatele. Nabízíme také IPTV (internetová televize), VIP stahování ze serverů ulož.to přes naší síť zdarma. Dostupnost po celém Táboře.

Načítání trvalo 2.9579 sekund.