+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Založení s.r.o.

Klíčová slova: zalozeni, spolecnosti, rucenim, omezenym, s.r.o.

E-mail: bl@digitalboy.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2013

Popis: Na první pohled vše vypadá jednoduše ovšem realita je často jiná. Podací formulář na rejstříkový soud obsahuje kolem 20-ti stran, včetně nejaného vymezení příloh, které má obsahovat. Dalším problém je nejednotnost soudních rozhodnutí o zápisu nové společnosti. Je běžnou praxí, že soud odmítne společnost zapsat a celé kolečko se opakuje a to včetně dalších finančních a časových nákladů. Při zakládání společnosti s ručením omezeným vlastní cestou vás také čeká návštěva kolem 15 institucí a úřadů, kde doložíte téměř 20 žádostí, formulářů a příloh. Osobně považuji za největší riziko, že každá chyba při podání formulářů a žádostí prodlouží a zdraží celý proces začátku podnikání (nové kolky, návštěvy notáře,…).

Web: www.zalozeni-spolecnosti-s-rucenim-omezenym.cz

Další související informace

Kovovýroba Školník s.r.o.

Kovovýroba Školník s.r.o. - zakázková kovovýroba – S ohledem na 20 letou praxi v oboru a nespočet kvalitně zrealizovaných zakázek Vám můžeme zaručit profesionálně odvedenou práci, ke které používáme kvalitní materiál a moderní technologie obrábění a sváření kovů. Lze sjednat jakoukoli povrchovou úpravu výrobků.

NADZÁKONNÁ LSD Direct s.r

LSD Direct s.r.o. Praha – Tato společnost nejen že zveřejňuje klamavou reklamu, podle které zajišťuje půjčky, je neprada,totiž místo zajištění půjček sama vybírá desátky za to, že občané jim naletěli a podepsali předem neplatné smlouvy. Tato společnost má totiž jediný zájem, a to hlavně podepsat smlouvu s žadateli o půjčku na dobře propracovaných a dopředu připravených smlouvách. Jakkoli jsou smlouvy právně dobře stylizovány, jsou neplatné. Zájemci uzavírají smlouvy ve finanční tísni. Jde o smlouvy spotřebitelské podle § 52 odst 3 Obč. zák., tedy zprostředkovatelé přímo a úmyslně zhoršují postavení žadatelů. rozhodčí smlouva je rovněž neplatná podle závazného judikátu Nejvyššího soudu sp. zn. Cdo 2857/2006 ze dne 30.10.2008 a přímo odporuje rozhodnutí ESD č. C - 168/05, obdobně ESD č. C - 40/08. Podle dalšího judikátu Vrchniho soudu v Praze sp. zn. 12 Cmo 496/2008, který byl zařazen do zelené sbírky, jsou rozhodčí doložky a smlouvy ve spotřebitelských smlouvách neplatné ve smyslu ust. § 39 a § 56 odst. 1 Obč. zák. a vysloveně obchází § 40a Obč. zákona. S analogií na § 647 odst. 1 Obch. zákoníku chytráci propojení s exekutorem a rozhodcem Romanem Plavcem protiprávně vymáhají neprokazatelné a smyšlené náklady, ačkoli nemají nárok na nic, rep. mají, ale na trestní stíhání pro podvod a lichvu. Ve smlouvách sami navrhují lichevní plnění 30% na 3-4 měsíce, t.j. nejméně 90% p.a. O spotřebitelském charakteru svědčí povaha (paradoxní) služby. Zprostředkovatel plnit nemusí, ale zájemce o službu musí zaplatit za službu, kterou neobržel. Vysloveně jde o zastírací a klamavé úkony v neprospěch spotřebitele.

Ready made s.r.o.

Ready made, Ready Made společnosti, Ready made s.r – Založení společnosti není jednoduché. Někdy se může jednat o docela zdlouhavý proces, ve kterém je snadné se ztratit. Pokud si chcete usnadnit otravný boj s byrokracií, vyzkoušejte ready made společnosti.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.