+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Založení s.r.o.

Klíčová slova: zalozeni, spolecnosti, rucenim, omezenym, s.r.o.

E-mail: bl@digitalboy.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2013

Popis: Na první pohled vše vypadá jednoduše ovšem realita je často jiná. Podací formulář na rejstříkový soud obsahuje kolem 20-ti stran, včetně nejaného vymezení příloh, které má obsahovat. Dalším problém je nejednotnost soudních rozhodnutí o zápisu nové společnosti. Je běžnou praxí, že soud odmítne společnost zapsat a celé kolečko se opakuje a to včetně dalších finančních a časových nákladů. Při zakládání společnosti s ručením omezeným vlastní cestou vás také čeká návštěva kolem 15 institucí a úřadů, kde doložíte téměř 20 žádostí, formulářů a příloh. Osobně považuji za největší riziko, že každá chyba při podání formulářů a žádostí prodlouží a zdraží celý proces začátku podnikání (nové kolky, návštěvy notáře,…).

Web: www.zalozeni-spolecnosti-s-rucenim-omezenym.cz

Další související informace

Prodej ready made firem

ready made,prodej firem,prodej společností, – Specializujeme se na prodej ready made společností, firem. Ready made společnost je firma, která je připravena k okamžitému prodeji a k zahájení podnikání. Nabízíme zakládání firem, společností na zakázku. Firmy, společnosti od nás šetří Váš čas.

Offshore společnosti, daň

offshore společnosti, daňové ráje – Jsme jedním z největších specialistů na zakládání a správu offshore společností a trustů na světě. Specializujeme se také na problematiku daňových rájů. V současné době řídíme a spravujeme více než 6000 offshorových struktur pro klienty, sídlící v téměř všech zemích světa. Jsme členy řady mezinárodních asociací jako skupina či individuálně.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.