+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ZÁPISNÍK PÁNĚ KALPERA

Klíčová slova: Recenze,návody,knihy,hry,film,seriál,internet

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2013

Popis: Zápisník páně Kalpera - vše o knihách (především sci-fi a fantasy), hrách pro PC a konzole, filmech, seriálech a internetu. Naleznete zde recenze, užitečné návody a tipy (nejen ze světa IT) a zajímavé postřehy.

Web: www.kalper.eu

Další související informace

BondageHome

bondage,S/M,sado,maso,hry,zdarma,perverz,hogtie,su – Stránky s filmy a videi bondage a jiných sexuálních praktik. Stahování her, tapet, melodií a jiných věcí na mobil. Dále možnost přivýdělku a různých domácích prací. Webové stránky zdarma. Stahování legální hudby.

Cookerov blog

blog,šport,technika,PC,hry,futbal,hokej – Blog o aktuálnych športových novinkách, technike, novinkách zo sveta PC hier a hardware. Taktiež tu nájdete veľa dobrých návodov, tipov a trikov, ktoré určite využijete. Postupne sa budú pridávať ďalšie kategórie.

Farma show TV Nova

Farma,seriál,reality show,TV Nova – Farma je nová televizní reality show, kterou od června bude vysílat TV Nova v hlavním vysílacím čase. Soutěžících bude 12 a každý týden bude jeden vyřazen. Ten farmář, který se udrží v soutěži nejdéle vyhraje jeden milion korun. Jak obstojí zhýčkaní měšťáci mimo civilizaci bez tekoucí vody a WC?

Načítání trvalo 0.0539 sekund.