+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zipíkův blog

Klíčová slova: Blog,Ondra,Počítač,Internet,Zip,PC,Auta,Sport,NEWS

E-mail: Ondra.Doslik@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2008

Popis: Navštivte můj blog :-), Píšu rád a taky téměř každý den, když zrovna nemám co dělat, krtizuji jen to, co je třeba a bez čeho by to nešlo, píšu o aktualním dění. Píšu o politice,Počítačích, sportech a hlavně o lidech :o)

Web: www.zip.skauting.cz

Další související informace

Jsme dost...? NoEgo. blog

politika,blog,mp3,muzika,itechnologie,ulety,ženy – No Ego blog bez hranic o všem co je špatné i dobré z každodenního života, o zábavě, vopruzech, úletech, politice, ITechnologii, muzice, filosofii a ženách. Možnost vložení komentáře k článku, minichat, návštěvní kniha.

Cookerov blog

blog,šport,technika,PC,hry,futbal,hokej – Blog o aktuálnych športových novinkách, technike, novinkách zo sveta PC hier a hardware. Taktiež tu nájdete veľa dobrých návodov, tipov a trikov, ktoré určite využijete. Postupne sa budú pridávať ďalšie kategórie.

blog šport

blog, bloger, sport, sportovec – Blog venovaný všetkým nadšencom športu a zdravého životného štýlu. Zverejňujeme tu najnovšie informácie z oblasti športu, zdravia, chudnutia, cestovania a oveľa viac. Snažíme sa vyjadrovať vždy iba k aktuálnym témam .

Načítání trvalo 0.0536 sekund.