+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zipíkův blog

Klíčová slova: Blog,Ondra,Počítač,Internet,Zip,PC,Auta,Sport,NEWS

E-mail: Ondra.Doslik@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2008

Popis: Navštivte můj blog :-), Píšu rád a taky téměř každý den, když zrovna nemám co dělat, krtizuji jen to, co je třeba a bez čeho by to nešlo, píšu o aktualním dění. Píšu o politice,Počítačích, sportech a hlavně o lidech :o)

Web: www.zip.skauting.cz

Další související informace

IT Blog Pedro

Internet, Komunikácia, Software, Hardware – Web ktory sa venuje IT. Clanky o internete, velkych portaloch, denne nove informacie zo sveta it. Blog sa kazdym dnom rozrasta a nove informacie aj z inych temat ako napriklad Komunikácia, Software, Hardware!

Grandio / Blog

blog, šport, moda, cestovanie – Blog od firmy grandiosoft zameraný na zdravie, šport a zdravý životný štýl. Je teda určený pre každého kto chce spraviť niečo pre svoje zdravie.Blog od firmy grandiosoft zameraný na zdravie, šport a zdravý životný štýl. Je teda určený pre každého kto chce spraviť niečo pre svoje zdravie.

Blog / Grandiosoft športo

blog, šport, moda, zdravie – Blog od firmy grandiosoft zameraný na zdravie, šport a zdravý životný štýl. Je teda určený pre každého kto chce spraviť niečo pre svoje zdravie.Blog od firmy grandiosoft zameraný na zdravie, šport a zdravý životný štýl. Je teda určený pre každého kto chce spraviť niečo pre svoje zdravie.

Načítání trvalo 0.0904 sekund.