+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Academia Bohemica o.p.s.

Klíčová slova: filozofie, filosofie, škola, historie, vzdělávání,

E-mail: info@academia-bohemica.org

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2008

Popis: Academia Bohemica podporuje rozvoj vzdělávacích, výzkumných a tvůrčích činností v oblasti humanitních věd pořádáním seminářů, odborných kurzů a konferencí. V tuto chvíli nabízí tříletý e-learningový kurz filozofie.

Web: www.academia-bohemica.org

Další související informace

Studentský portál primát.

studijní materiály, studium, škola, univerzita – Primát.cz je server pro studijní účely všech studentů vysokých škol. Umožňuje zdarma sdílet materiály ke studiu. Primát není serverem pro studenty, ale je to server studentů. Je studenty tvořen, řízen, směrován.

střední škola

střední škola, nástavba, denní, studium – Proč studovat u nás? Výborná vybavenost, kvalitní učitelé, centrum, cena. Nabízíme denní, nástavbové i dálkové studium v oborech ekonomika a podnikání, výpočetní technika, informatika a cestovní ruch ,veřejnosprávní činnost a podnikatelská administrativa Přijďte se podívat, určitě si vyberete! Můžete využít i náš program Last minute a přihlásit se i v době, kdy už je na jiných školách pozdě. Uvítá vás laskavý a zkušený pedagogický sbor s vynikajícím vedením. Škola je vybavená nejnovější technikou. Je možné studovat i podle individuálního studijního plánu - takže vítaní jsou i sportovci všeho druhu! Jsme dobře připraveni i na cizince .

Načítání trvalo 0.0730 sekund.