+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Academia Bohemica o.p.s.

Klíčová slova: filozofie, filosofie, škola, historie, vzdělávání,

E-mail: info@academia-bohemica.org

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2008

Popis: Academia Bohemica podporuje rozvoj vzdělávacích, výzkumných a tvůrčích činností v oblasti humanitních věd pořádáním seminářů, odborných kurzů a konferencí. V tuto chvíli nabízí tříletý e-learningový kurz filozofie.

Web: www.academia-bohemica.org

Další související informace

Slůně-svět jazyků, s.r.o.

Jazyková škola, překlady textu, tlumočení – Již více než 10 let poskytujeme komplexní, flexibilní a cenově dostupné služby v oblasti jazykové výuky, překladů a tlumočení. Náš tým tvoří ochotní zaměstnanci a pečlivě vybraní lektoři, překladatelé a tlumočníci. Jazykový servis zajišťujeme nejen na území celé České Republiky, ale také v zahraničí. http://tlumoceni-preklady.com

Projekt 3V - vědě a výzku

škola, školní, věda, výzkum, rozvoj, kurzy, – Školní projekt podpory žáků o přírodní vědy - rozvoj výzkumných a prezentačních dovednosti žáků, interaktivní e-learningový kurz, semináře a workshopy pro pedagogy zapojených škol. Přístup k publikačnímu nástroji Datel k tvorbě projektů žáky online.

Svářečská škola

svářečská škola, kurzy svařování. – Svářečské kurzy, zaškolení pracovníků, základní a úřední kurzy. Přezkoušení pracovníků a přezkoušení z bezpečnostních ustanovení při svařování. Zpracování dokumentace postupu svařování (WPS) Kontrolní a dozorčí činnosti. Rekvalifikace, svářečské a zámečnické práce.

Načítání trvalo 0.0836 sekund.