+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Adámková Petra

Klíčová slova: výtvarné umění,olejomalba,dárky,interiér,art

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2011

Popis: Pro vaši náladu, doplnění interiéru nebo jako výjimečný dárek - výtvarná díla: olejomalba,malba akrylem, akvarely, pastely, kombinovaná technika, grafika, počítačová grafika, ilustrace, nástěnná malba atd.

Web: www.petraadamkova.estranky.cz

Další související informace

Výtvarné potřeby Ao

výtvarné potřeby, art, hobby, výroba svíček, barvy – Výtvarné, art a hobby potřeby pro výtvarníky a umělce všech výtvarných technik od malování, kreslení, decoupage až po výrobu svíček a mýdla. Tvoříte, malujete ? Začnete s nákupem kvalitních výtvarných potřeb od světových, ale i domácích výrobců jako Pebeo, Ternocolour, Umton, Koh-i-noor aj.

Výtvarnické a malířské po

malířské plátno, malířská plátna, výtvarné potřeby – Nabízíme výtvarnické potřeby a malířské potřeby za nejnižší ceny na trhu. Kvalita a ochotný přístup našeho personálu Vám pomůže vybrat malířská plátna, akrylové, temperové či akvarelové barvy a mnohé jiné zcela podle Vašich představ a navíc doslova za pár korun. Možnost nákupu z pohodlí Vašeho domova. Nakupujte a šetřete zároveň!

Výtvarné potřeby a prodej

výtvarné potřeby, prodej obrazů, ručně malované ob – Výtvarné potřeby, rámy na obrazy, suché pastely, temperové barvy, malířské potřeby, plátna a stojany. Prodej ručně malovaných obrazů na míru od malířky Petry Gallové. Obrazy a portréty na zakázku na živo nebo podle fotografie.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.