+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Adaptogenní a léčivé rost

Klíčová slova: adaptogen, ženšen, kustovnice, lesklokorka, léčivé

E-mail: katalogy@adaptogeny.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2011

Popis: Adaptogeny upravují zdravotní potíže (zranění, infekci, stres, úzkost, únavu atd.) a zlepšují výkonnost zdravých jedinců vystavených stresujícím podmínkám. Kritický rozbor a dostupnost (např. ženšen, ganoderma, goji, jujube).

Web: adaptogeny.cz

Další související informace

dekorativní kameny

kameny, mineraly, nerosty, sperky, lecive kameny – Firma nabízí přírodní dekorativní kameny do interiérů i exteriérů, dárkové a reklamní kameny, originální šperky z přírodních drahých kamenů. Firma také nabízí sběratelské vzorky ve všech velikostech. Dovážíme minerály z celého světa.

Kustovnice čínská - lék na vše

kustovnice, čínská, goji, medicína, lékařství, ere – Kustovnice čínská je součástí tradiční čínské medicíny a obsahuje neuvěřitelné množství zdravých látek. Goji, jak se plody Kustovnice čínské nazývají jsou považovány za jedny z nejcennějších plodů země.

Ženšen info

ženšen, pravý, ginseng, pětilistý, korejský – Informace o ženšeni pravém (Panax ginseng) - léčivé a nootropické účinky, situace kdy ženšen užívat, dostupnost, ceny, nezávadnost a bezpečnost. Info o ženšenu u nás. ženšen, pravý, ginseng, pětilistý, korejský, žen-šen

Načítání trvalo 0.0633 sekund.