+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Adaptogenní a léčivé rost

Klíčová slova: adaptogen, ženšen, kustovnice, lesklokorka, léčivé

E-mail: katalogy@adaptogeny.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2011

Popis: Adaptogeny upravují zdravotní potíže (zranění, infekci, stres, úzkost, únavu atd.) a zlepšují výkonnost zdravých jedinců vystavených stresujícím podmínkám. Kritický rozbor a dostupnost (např. ženšen, ganoderma, goji, jujube).

Web: adaptogeny.cz

Další související informace

Léčivá síla KONOPÍ

CANNADERM - léčivé konopí - kosmetika z konopí – Přírodní léčiva a kosmetika. Masážní gely, Bylinné masti a balzámy, Klášterní bylinné sirupy, lihové tinktůry, tabletované extrakty, Konopná kosmetika, Doplňky stravy, přípravky na bolesti zad, kloubů a svalů, regenerační přípravky na kožní problémy - EKZÉM, LUPENKU A LIŠEJE.

Medigrower - léčba konopí

semena konopí, léčivé konopí, konopná kosmetika, h – Nabízíme Vám informace o konopí, léčbě konopím a léčivými bylinami. Návody, recepty a veškeré vybavení potřebné pro pěstování. Najděte si způsob léčby Vaší nemoci, vyhledejte si správnou odrůdu konopí, nebo druh léčivé bylinky.

Ženšen, rakytník

Ženšen, pravý ženšen, rakytník – Prodej ženšenu a rakytníku. Ženšen posílí váš organismus, rakytník dodá vitamíny. Prodáváme pravý ženšen vypěstovaný v Korei, kde je jeho pěstování běžné, používá se k léčení různých nemocí. Zkuste ho a uvidíte sami.

Načítání trvalo 0.1067 sekund.