+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Adaptogenní a léčivé rost

Klíčová slova: adaptogen, ženšen, kustovnice, lesklokorka, léčivé

E-mail: katalogy@adaptogeny.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2011

Popis: Adaptogeny upravují zdravotní potíže (zranění, infekci, stres, úzkost, únavu atd.) a zlepšují výkonnost zdravých jedinců vystavených stresujícím podmínkám. Kritický rozbor a dostupnost (např. ženšen, ganoderma, goji, jujube).

Web: adaptogeny.cz

Další související informace

České bylinky

bylinky, léčivé bylinky, léčivé rostliny, koření, – Moderní civilizace v minulém století zaměřuje snahu léčit choroby fyzického těla směrem k chemickým lékům. Dnes se ale stále častěji dostává ke slovu tajemné umění našich praprababiček - bylinkářství.

Leros

leros, byliny, čaj, léčivé čaje, zelené čaje – Výroba a prodej bylin, bylinných léčivých čajů, zelených, černých, ovocných, rooibos čajů a čajů pro děti. Posláním společnosti je přinášet vysoce kvalitní bylinné čaje a výběr exkluzivních černých, zelených a ovocných čajů.

Účinky a pěstování ženšenu

ženšen, Gynostemma pentaphyllum, gynostema panax, – Mé zkušenosti o pěstování ženšenu. Druzích ženšenu - ženšen korejský, ženšen pravý, gynostemma pentaphyllum. Historie užívání a pěstování. Učínky ženšenu a příprava léčebných lektvarů.. Mé zkušenosti o pěstování ženšenu. Druzích ženšenu - ženšen korejský, ženšen pravý, gynostemma pentaphyllum. Historie užívání a pěstování. Učínky ženšenu a příprava léčebných lektvarů..

Načítání trvalo 0.0548 sekund.