+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Advokát Brno

Klíčová slova: Advokát Brno, Právník Brno, Advokátní kancelář Brn

E-mail: brnoadvokat@bluestudio.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2011

Popis: Hledáte advokáta? Rádi byste věděli, na co se připravit před tím, než půjdete na první sezení společně s advokátem? Či hledáte užitečné informace o advokátních kancelářích Brno? Potom jsme tu pro Vás my!

Web: www.brnoadvokat.cz

Další související informace

JUDr. Boris Vršinský

advokát právník praha advokátní kancelář – Advokátní kancelář JUDr. Borise Vršinského je tu pro Vás, aby Vám poskytla kvalitní právní služby ve všech právních oblastech. Nalezneme pro Vás nejvhodnější řešení Vašeho právního případu. Každá rada je nad zlato a ve vážných situacích, ať již v soukromém nebo profesním životě, se právní poradenství stává velmi cennou složkou vedoucí ke zdárnému řešení i úspěchu.

Advokátní kancelář Brno

Advokát Brno advokátní kancelář rozvod vymáhání – Nabídka služeb brněnské advokátní kanceláře se všeobecným zaměřením, přijatelnými cenami a pohodlným parkováním. Mobil 736 211 100 NONSTOP. Kancelář se zabývá zejména poskytováním služeb v oblasti práva rodinného (majetkové poměry manželů, registrovaných partnerů, rozvod, otázka výživného), pracovního (pracovní smlouva, pracovněprávní spory, ukončení pracovního poměru), trestního (komplexní právní zastoupení obviněných a poškozených v rámci celého trestního řízení, sepsání opravných prostředků). Dále se věnujeme zpracovávání občanskoprávních a obchodněprávních smluv a soudnímu vymáhání nároků z nich vzniklých, zastupujeme klienty v řízení před živnostenským úřadem a obchodní společnosti při zápisech, změnách a výmazech údajů z obchodního rejstříku. Advokátní kancelář rovněž zajišťuje překlady právních textů z/do německého, anglického, polského a bulharského jazyka.

Advokát, advokát Praha

advokát, advokát Praha, advokátní kancelář – Advokát Praha - JUDr. Poupová se specializuje na rodinné a občanské právo a zastupování u soudu. Advokátní kancelář JUDr.Poupové také zastupuje klienty v oblasti medicínského a obchodního práva.

Načítání trvalo 0.1013 sekund.