+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Advokát Mgr. Petr Lang

Klíčová slova: advokát, nemovitosti, smlouvy, advokátní úschova

E-mail: lang@lang-advokat.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2009

Popis: Flexibilní advokátní kancelář poskytující právní služby zejména z oblasti civilního práva - bytové právo bez realitky, nemovitosti, sepsání smlouvy (všechny druhy), žaloby, zastupování u soudu, obchodní právo, rodinné právo, advokátní úschova.

Web: www.lang-advokat.cz

Další související informace

Mane Reality, jihočeské n

Reality, nemovitosti, prodej bytŮ, rodinné domy, J – Portál nabízí k prodeji byty, rodinné domy a developerské projekty, které patří do portfolia jihočeské skupiny MANE Holding a jejích dceřiných firem. Informace o novinkách nejen ze světa jihočeských nemovitostí.

AB-reality.cz

reality, nemovitosti, nákup, prodej – Prvotřídní servis v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí Kompletní vypracování a zajištění veškerých smluvních podkladů a dokumentace Zajištění hypotéčního úvěru Ocenění nemovitosti a vyhotovení znaleckého posudku Kvalitní prezentace prodávaných nemovitostí vč. nabídky v zahraničí

Reality Brno

Reality, Brno, nemovitosti, prodej, nákup, byty – Server Brno reality obsahuje nabídku realit k prodeji a pronájmu z Brna, Brno-venkov a Jihomoravského kraje realitní kanceláře Romfeld, s.r.o. Naše služby jsou pro kupující či prodávající reality z Brna na nejvyšší úrovni kvality.

Načítání trvalo 0.3627 sekund.