+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Advokát Mgr. Petr Lang

Klíčová slova: advokát, nemovitosti, smlouvy, advokátní úschova

E-mail: lang@lang-advokat.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2009

Popis: Flexibilní advokátní kancelář poskytující právní služby zejména z oblasti civilního práva - bytové právo bez realitky, nemovitosti, sepsání smlouvy (všechny druhy), žaloby, zastupování u soudu, obchodní právo, rodinné právo, advokátní úschova.

Web: www.lang-advokat.cz

Další související informace

Pro Právo

právo, právní poradna, smlouvy, vzory smluv, formu – Právní portál plný právních informací pro každého. Informace jak napsat žalobu, jak podat odvolání apod. Vzory dokumentů a smluv ke stažení zdarma. Právní poradna zdarma. Informace o právu pro odborníky i laiky.

Realitní kancelář Mělník

Realitní kancelář, reality, nemovitosti, Realitní – Realitní kancelář KA REALITY Mělník se specializuje na nové domy a pozemky v okolí Prahy. Nabízí nadstandardní péči o klienta, pomoc při vyplácení exekucí a zdarma zajistí právní poradenství, znalecký posudek, hypoteční služby a další.

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Načítání trvalo 0.0766 sekund.