+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Advokát Zlín

Klíčová slova: advokát, právní služby, insolvenční správce

E-mail: webadmin@akpc.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2010

Popis: Advokátní kancelář Pechancová, Coufalík poskytuje právní služby s profesionálním standardem v oblasti práva občanského, obchodního, rodinného, trestního, pracovního a konkurzního. Pomáháme klientům uplatňovat nároky vůči státu před Evropským soudem pro lidská práva. V poslední době jsme rozšířili služby o oblast finančího a daňového poradenství. Advokátní praxi vykonáváme na celém území České republiky.

Web: www.akpc.cz

Další související informace

Advokát Mgr. Petr Lang

advokát, nemovitosti, smlouvy, advokátní úschova – Flexibilní advokátní kancelář poskytující právní služby zejména z oblasti civilního práva - bytové právo bez realitky, nemovitosti, sepsání smlouvy (všechny druhy), žaloby, zastupování u soudu, obchodní právo, rodinné právo, advokátní úschova.

Pojišťovno Zaplať

právní zastoupení, právní služby – Stali jste se obětí dopravní nehody? Máte zájem dostat od pojišťovny plnou úhradu škody? Využijte našeho zastoupení! Díky našim právním službám získáte profesionální pomoc při jednání s vaší pojišťovnou.

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Načítání trvalo 0.0942 sekund.