+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Advokát Zlín

Klíčová slova: advokát, právní služby, insolvenční správce

E-mail: webadmin@akpc.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2010

Popis: Advokátní kancelář Pechancová, Coufalík poskytuje právní služby s profesionálním standardem v oblasti práva občanského, obchodního, rodinného, trestního, pracovního a konkurzního. Pomáháme klientům uplatňovat nároky vůči státu před Evropským soudem pro lidská práva. V poslední době jsme rozšířili služby o oblast finančího a daňového poradenství. Advokátní praxi vykonáváme na celém území České republiky.

Web: www.akpc.cz

Další související informace

Vítězslav Dohnal-advokát

advokát, právník, advokátní kancelář, právo, Tábor – Nabízíme komplexní advokátní služby ve všech oblastech práva (občanské, obchodní, správní, pracovní, rodinné, ústavní, právo životního prostředí, právo na informace). Zaručujeme vysokou odbornost a spolehlivost s důrazem na efektivní řešení problému.

Pojišťovno Zaplať

právní zastoupení, právní služby – Stali jste se obětí dopravní nehody? Máte zájem dostat od pojišťovny plnou úhradu škody? Využijte našeho zastoupení! Díky našim právním službám získáte profesionální pomoc při jednání s vaší pojišťovnou.

Amway business

Amway, business – Obchodní příležitosti, které nabízí Amway, ovlivnila již životy mnoha lidí po celém světě. Pomohly dosáhnout úspěchu, díky kterému se sny a přání proměnily v realitu. Staňte se pány svého času.

Načítání trvalo 0.0911 sekund.