+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Afrika Safari - Keňa dov

Klíčová slova: Safari, Afrika, Keňa, dovolená, zájezd, Etiopie,

E-mail: info@goafrika.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2013

Popis: Cestovní kancelář se specializací na dovolenou v Keni a ve východní Africe. Vše na míru dle přání zákazníka. Safari v Keni a okolních státech. Český delegát v Africe po celý rok. Dovolenou si můžete objednat online.

Web: www.goafrika.cz

Další související informace

Prima dovolená

rafting, dovolená, Alpy, zájezd, fotky, videa – Fotogalerie a videa z dovolené nejen v Alpách. Rakousko, Švýcarsko, Itálie a Francie.Fotogalerie a videa z dovolené nejen v Alpách. Rakousko, Švýcarsko, Itálie a Francie. Fotogalerie a videa z dovolené nejen v Alpách. Rakousko, Švýcarsko, Itálie a Francie.

Ubytování Jižní Čechy

ubytování, apartmány, dovolená, jižní čechy – Luxusní ubytování, relaxační centrum, sauna, lyžařské středisko, přehrada Lipno, národní park Šumava a ještě mnohem víc nabízí ubytování v apartmánech Doky Holiday resort. Ideální dovolená pro rodiny s dětmi.

Dovolená v Itálii na ostr

Sardínie, ostrov, last minute, zájezdy, dovolená, – Přečtěte si o italském ostrově Sardínie základní informace a zajímavosti, co stojí za výlet, jaké je na ostrově klima a počasí a jaké tu najdete moře a pláže. K dispozici je nabídka last minute zájezdů a recenze ubytování.

Načítání trvalo 3.5700 sekund.