+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Afrika Safari - Keňa dov

Klíčová slova: Safari, Afrika, Keňa, dovolená, zájezd, Etiopie,

E-mail: info@goafrika.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2013

Popis: Cestovní kancelář se specializací na dovolenou v Keni a ve východní Africe. Vše na míru dle přání zákazníka. Safari v Keni a okolních státech. Český delegát v Africe po celý rok. Dovolenou si můžete objednat online.

Web: www.goafrika.cz

Další související informace

Moře Dovolená.cz

moře, dovolená, zájezd, zájezdy, léto, levně – V online průvodci MořeDovolená.cz naleznete více než 10 000 pobytových, poznávacích či sportovních zájezdů od více než 200 pojištěných a prověřených českých a slovenských cestovních kanceláří. Zájezdy od cestovních kanceláří jako Exim Tours, Čedok, Sunny Days, Fischer, Firo-tour, Blue Style, Kovotour Plus, Medina Tours, Alexandria, Vítkovice Tours, Eso Travel, Suntimes Tour a mnoho dalších.

Ubytování orlické hory

ubytování orlické hory, letní dovolená, – Středisko Orlíček nabízí ubytování v Orlických horách. Pro Vaši letní či zimní dovolenou je možné ubytování v penzionu, či pronajmutí chaty chalupy pro až 8 osob. Možnost stravování polopenze a sportovního vyžití v blízkém okolí střediska.

Cestovní agentura Martino

dovolená, zájezdy, zájezd, cestovní kanceláře – Nabídka více jak 100 cestovních kanceláří na jednom místě. Dovolená přes internet snadno a rychle. Zájezdy německých CA. Last minute, na poslední chvíli, pobytové, poznávací, lyžařské, exotiké zájezdy a okružní plavby.

Načítání trvalo 3.4665 sekund.