+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

agentura Motiv P

Klíčová slova: vzdělávání, školení

E-mail: info@iww.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2010

Popis: Poskytujeme odborné poradenství v těchto oblastech: řízení lidských zdrojů, rozvoj a vzdělávání, individuální koučink, Assessment a Development Centre, psychodiagnostické testy, outdoorové programy a mnoho dalších služeb.

Web: www.motivp.cz

Další související informace

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

poradenská a vzdělávací společnost

Doučování,Vzdělávání,Jazykové kurzy,Překlady – Naše personálně-poradenská a vzdělávací společnost nabízí služby v oblastech mimoškolního vzdělávání (doučování), překladatelské činnosti, tlumočení, konzultací, seminářů a kurzů v oblastech managementu, marketingu, PR, prodeje a firemní komunikace.

Načítání trvalo 0.0841 sekund.