+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

agentura Motiv P

Klíčová slova: vzdělávání, školení

E-mail: info@iww.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2010

Popis: Poskytujeme odborné poradenství v těchto oblastech: řízení lidských zdrojů, rozvoj a vzdělávání, individuální koučink, Assessment a Development Centre, psychodiagnostické testy, outdoorové programy a mnoho dalších služeb.

Web: www.motivp.cz

Další související informace

Agentura Preduto

vzdělání, kurzy, školení, asertivita, lektoři – Pořádáme otevřené kurzy soft skills pro širokou veřejnost. Pro firemní klientelu organizujeme kurzy šité na míru. Nadstanardní kvalita a příznivá cena kurzů je hlavním cílem naší vzdělávací agentury.

Konferenční prostory

vzdělávání,právní,konferenční,prostory,ubytování – CEELI Institut o.p.s. je nezisková organizace organizující postgraduální programy pro právníky. Za účelem pořádání vzdělávacích akcí nabízí organizacím reprezentativní konferenční prostory, ubytovací kapacitu a možnost zajištění stravování v pražské vile z 19. století.

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Načítání trvalo 0.0709 sekund.