+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agentura Preduto

Klíčová slova: vzdělání, kurzy, školení, asertivita, lektoři

E-mail: preduto@preduto.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2010

Popis: Pořádáme otevřené kurzy soft skills pro širokou veřejnost. Pro firemní klientelu organizujeme kurzy šité na míru. Nadstanardní kvalita a příznivá cena kurzů je hlavním cílem naší vzdělávací agentury.

Web: www.preduto.cz

Další související informace

Superstudent - referáty

referáty, kurzy, čtenářský deník – Naleznete zde: Jazykové kurzy, angličtina, pomaturitní studium, příprava na vysoké školy, podklady ke studiu, referáty, seminární práce, maturitní otázky, čtenářský deník. To vše na Www.superstudent.cz

Ruský jazyk.cz - překlady

ruský jazyk, tlumočení, překlady, kurzy – Děláme rychle a spolehlivě překlady z ruštiny a do ruštiny, tlumočení, individuální a firemní jazykové kurzy ruského jazyka. Obchodní korespondence, manuály, výrobní postupy, technická dokumentace, internetové aplikace, software, reklamní materiály.

Vzdělávajte se v každém věku

vzdělání, výuka, firemní kurzy, jazykové kurzy – Všichni vzdělaní lidé si zakládají na nových poznatcích a nových informacích, které se snaží neustále vstřebávat. Mezi základní dovednost inteligentních a vzdělaných lidí patří především znalost a umění ovládat cizí jazyk.

Načítání trvalo 0.3965 sekund.