+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Agentura Preduto

Klíčová slova: vzdělání, kurzy, školení, asertivita, lektoři

E-mail: preduto@preduto.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2010

Popis: Pořádáme otevřené kurzy soft skills pro širokou veřejnost. Pro firemní klientelu organizujeme kurzy šité na míru. Nadstanardní kvalita a příznivá cena kurzů je hlavním cílem naší vzdělávací agentury.

Web: www.preduto.cz

Další související informace

INTEGRA CENTRUM

kurz, kurzy – Vzdělávací firma nabízí školení, semináře a akreditované semináře v oblasti daně, účetnictví, ekonomika, obchodní právo, pracovní právo, mzdy, personalistika a další. kurz, kurzy, školení, semináře, vzdělávání, akreditace, daně, účetnictví, poradenství, výuka, zákony, ekonomika, obchodní právo, pracovní právo, mzdy

Kurzy ruštiny Praha

ruština, kurzy – Lektorka ruského jazyka Mgr. Eva Nováková nabízí individuální kurzy ruštiny. Lektorka dochází za klienty do firem či domů. Pro výuku jsou zvoleny různé materiály. Termíny podle předchozí vzájemné dohody.

Strojírenský zkušební ústav, s.p.

zkušebnictví, inspekce, školení, certifikace – SZU je notifikovanou osobou Evropského společenství NB 1015 pro posuzování shody k 15 direktivám EU. Nabízí SZÚ zákazníkům odborné služby zkušební laboratoře, certifikačního orgánu pro certifikaci výrobků aj.

Načítání trvalo 0.3942 sekund.