+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

agentura SENIORKA

Klíčová slova: výlety pro seniory, hudba, tanec, kultura, hudební

E-mail: agenturaseniorka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. srpna 2013

Popis: Naše agentura Seniorka pořádá jednodenní výlety pro pro aktivní seniory starší 60ti let, kteří se zajímají o české památky a jsou rádi ve společnosti. Máte chuť poznat nové přátele, podívat se na místa, která neznáte nebo kam byste se rádi vrátili a užili si krásný den s kulturní akcí se živou hudbou k tanci a poslechu? Zájemce z řad seniorů zveme skutečně na pěkný výlet.

Web: www.agenturaseniorka.cz

Další související informace

Studentská půjčka

půjčka,půjčky, studentská půjčka, půjčka pro stude – Snadná a rychlá studentská půjčka online. Dostupné půjčky pro studenty nacokoliv bez ručitele. Bankovní i nebankovní studentské půjčky. Možnosti financování, státní studentské půjčky a úvěry na studium. Tipy a rady jak získat půjčku.

Stahování z Rapidshare.co

Stahování, filmy, seriály, data, aplikace, hudba, – Také Vás nebaví mít desítky premium účtů (uloz.to, rapidshare.com, hellshare.cz ...) pro stahování? Rádi byste stahovali vše pohodlně z jednoho místa? Potom právě pro Vás tu je Superload.cz. Stahování z Rapidshare.com, uloz.to a mnoho dalších share serverů - SuperLoad.cz

Duchovní meditační CD

meditační, relaxační, hudba, cd, transformace – Meditace s názvem „Nebe na Zemi“ Vám otevře cestu k vyšším Světům a nasměruje Vás k hlubšímu procítění Vaší duše. Při meditaci se duše rozpomíná na své Poslání a prochází transformací Vědomí.

Načítání trvalo 0.3843 sekund.