+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aglia

Klíčová slova: gelové nehty fotogalerie,gelové nehty foto,uv lamp

E-mail: googleadsense1@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ledna 2013

Popis: Naše stránky aglia.cz Vám připomenou několik výhod pro gelové nehty. Ukážeme Vám také fotogalerie a gelové nehty jednoduše ozdobené barvami, francouzskou manikúrou anebo složitější technikou jako filigránské vzory a ozdoby.

Web: www.aglia.cz/

Další související informace

Nehtík.cz - krásné nehty

nehtová modeláž gelové nehty pilníky štětce ozdoby – Nabízíme vše pro krásné nehty od zdobení na nehty přes péči a výživy pro zdravé nehty až po vybavení pro profesionální nehtová studia. Gely, akryl, pilníky, štětce, tipy, zdobení, UV lampy, brusky atd

Gelové nehty

Gelové nehty fotogalerie, fotky gelových nehtů – Vaše nehty jsou vizitka okolnímu světu o vaší jedinečnosti a snaze být vidět hezká, upravená a starostlivá. Pro barvení gelových nehtů jsou typické jednoduché barvy a filigránské motivy. Každý takto ozdobený nehet je svým způsobem originál a malé umělecké dílko. Mezi oblíbené techniky zdobení nehtů patří především tzv. Francie, lakování, zdobení třpytkami anebo japonská metoda - p shine.

Gelové nehty fotografie

gelové nehty, gelové nehty fotografie – Unikátní koncept webu je zaměřen na fotografie gelových nehtů, které sami vkládají návštěvníci a mohou si fotografie mezi sebou sami hodnotit a komentovat, radit, kritizovat. Autorky fotografie tak lze i kontaktovat a diskutovat vlastní gelové nehty. Lze se tak velmi jednoduše inspirovat - fotografie poskytují základ pro vaše gelové nehty. Vyzkoušet si gelové nehty je možné i doma - nově k tomu slouží sada na gelové nehty, která obsahuje vše potřebné k modeláži i zdobení. Ta je určena začátečníkům i pokročilým - lze prostudovat řadu návodů a postupů, jak na gelové nehty a navíc využít naše fotografie na gelové nehty k plnému naučení, jak na to.

Načítání trvalo 3.2789 sekund.