+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Air Fuels Service

Klíčová slova: letecká paliva, letecké pohonné hmoty, letecký ben

E-mail: afs@leteckapaliva.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2010

Popis: Air Fuels Service - prodej a distribuce letecký pohonných hmot, olejů a maziv, plnění paliv do letadel a vrtulníku. Letecké palivo AVGAS 100LL, letecký petrolej JET A1, Natural Ba-95, oleje AeroShell.

Web: www.leteckapaliva.cz

Další související informace

Kotly CO - kotle na bioma

kotle, biomasa, ekologie, tuha paliva, biopaliva – Nabízíme moderní kotle na tuhá biopaliva a ostatní tuhá paliva. Tyto kotle mohou být vybaveny dalším příslušenstvím. Vyznačují se vysokou účinností a spolehlivostí a širokou škálou výkonu to vše zde naleznete.

Ship-Worldwide

Mezinárodní doprava, letecká doprava – Zajišťujeme mezinárodní dopravu z USA a z ČR do 220 zemí světa do 3 dnů za příznivou cenu. Dopravíme zásilky jakýchkoliv rozměrů, dokumenty, stoje, automobily, využíváme leteckou nebo lodní dopravu. Služba je vhodná pro firmy i pro jednotlivce.

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s.

strojírenství, letecká technika, parní turbína – Strojírenská společnost s dlouho historií. Skládá se ze 6 divizí - letecká technika, výroba parních a expanzivních turbín, divize přesného lití, galvanovna (povrchové úpravy), industry (výrobky na míru, dekantační jednotky) a centrum (podpora).

Načítání trvalo 3.8334 sekund.