+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akademie profes. řidičů

Klíčová slova: profesionální řidič, autoškola

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2008

Popis: Akademie profesionálních řidičů. Staňte se skutečnými profesionály. Výcvik skupiny C+E provádíme jako jediní v ČR na moderním tahači s návěsem. Naučíte se jezdit se skutečnou soupravou, navíc získáte zdarma certifikaci SAFETY Trucker.

Web: www.profiakademie.cz

Další související informace

Kitesurfing

kite kurz, kiteboarding, kitesurfing, Kapverdy, Ca – Waveriding kitetrips– podmínky jsou na Kapverdách vhodné jak pro úplé začátečníky tak pro zdatné waveridery. Doporučíme vám popřípadě vás dovezeme naším vozidlem Toyota Hilux 4x4i s vaším vybavením na spot.

Spodní prádlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky, trič – Značkové spodní prádlo, podprsenky, oblečení a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského značkového oblečení. Spodní prádlo a podprsenky...

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Načítání trvalo 0.2651 sekund.