+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akce v Penny marketech

Klíčová slova: Penny market, akční nabídka, akční letáky

E-mail: letakPenny@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2013

Popis: Kvalitní a levné zboží můžete zakoupit v hypermarketech Penny. Každý týden pro své zákazníky připravují kvalitní akční nabídku, ve které rozhodně nechybí široký sortiment potravin nebo drogistických potřeb.

Web: www.letak-penny.cz/

Další související informace

Největší výběr potravin

penny market, akcni letak, maloobchod – Penny Markety jsou většinou v menších městech, které mají kolem 20 000 obyvatel, což však neznamená, že by v Praze neměl Penny Market zastoupení. Prodejní plochy Penny Marketu jsou od 600 m2, samozřejmostí je bezbariérový přístup.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Outdoorové oblečení

Termoprádlo,funkční prádlo,bundy,kalhoty,impregnac – Internetový obchod se širokou nabídkou outdoorového oblečení a vybavení.Termoprádlo,funkční prádlo,bundy,kalhoty,impregnace,outdoorové boty, batohy, spacáky, stany,čelovky,camping a různé doplňky. Outdoorové oblečení a vybavení - Outdoor-obchod.cz

Načítání trvalo 0.0566 sekund.