+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Akce v Coopu

Klíčová slova: Coop, Coop diskont, potraviny, akční nabídka

E-mail: letakCoop@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2013

Popis: Prodejny Coop naleznete po celé České republice. Každý týden pro své zákazníky připravují speciální akční slevy, ve kterých naleznete široký sortiment potraviny. Pokud máte zájem o informace, které výrobky jsou aktuálně na akci, podívejte se na naše internetové stránky.

Web: www.letak-coop.cz/

Další související informace

Plastová okna - Inter-Okno.sk

plastová okna – Inter-Okno velkoobchod - eshop nabízí plastová okna za bezkonkurenční ceny. Plastová okna, Bratislava, Nitra, Levice, nejpozději do 3-4 týdnů od objednání. Plastová okna - velký výběr plastových oken podle druhu profilu a kvality.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Načítání trvalo 0.3162 sekund.