+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ako hrať na klavír

Klíčová slova: Ako hrať na klavír, PlayPiano, Klavír

E-mail: dlugosch.damian@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2014

Popis: Táto stránka sa venuje tým, ktorí chcú vedieť hrať na klavír. Na tejto stránke nájdete všetky základy ale aj vecičky pre pokročilých. Stránka je aktualizovaná každý týždeň!!! Do menu budú čoskoro pridané ďalšie stránky a budeme sa vám snažiť vo všetkom vyhovieť. Ak ste začiatočník alebo trošku pokročilý v hraní na klavír a chceli by ste sa niečo naučiť, kliknite na túto stránku.

Web: www.playpiano.tym.sk

Další související informace

Piano Centrum Bušo - pian

pianina, pianino, piáno, piána, klavír, klavíry, P – Prodáváme kvalitní značková pianina, piana, klavíry a křídla se zárukou 2 roky. Doprava zdarma po celé ČR. Kompletní i částečné opravy pianin, pian, klavírů a křídel. Poradenství při nákupu a prodeji. Ladění a regulace mechanizmu.

Dámské jeans

dámské jeans, dámské džíny, Diesel, Replay – Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů.Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů. Již byl avizován návrat jeans do zvonu, ale ještě se objevují úzké jeans „ Jeggings“ i rovné střihy nohavic

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Načítání trvalo 0.1216 sekund.