+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ako hrať na klavír

Klíčová slova: Ako hrať na klavír, PlayPiano, Klavír

E-mail: dlugosch.damian@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2014

Popis: Táto stránka sa venuje tým, ktorí chcú vedieť hrať na klavír. Na tejto stránke nájdete všetky základy ale aj vecičky pre pokročilých. Stránka je aktualizovaná každý týždeň!!! Do menu budú čoskoro pridané ďalšie stránky a budeme sa vám snažiť vo všetkom vyhovieť. Ak ste začiatočník alebo trošku pokročilý v hraní na klavír a chceli by ste sa niečo naučiť, kliknite na túto stránku.

Web: www.playpiano.tym.sk

Další související informace

Piano Centrum Bušo - pian

pianina, pianino, piáno, piána, klavír, klavíry, P – Prodáváme kvalitní značková pianina, piana, klavíry a křídla se zárukou 2 roky a dopravou zdarma po celé České Republice. Zajišťujeme kompletní i částečné opravy pianin, pian, klavírů a křídel. Poradíme Vám při nákupu a prodeji.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Načítání trvalo 0.4058 sekund.