+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aktuální zprávy a reportá

Klíčová slova: zprávy, aktuální zprávy, reportáže, zpravodajství

E-mail: katalogy094@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2010

Popis: Zpravodajský server Aktuálnesprávy.eu vám každý den přináší čerstvé zprávy z domova i ze světa. Přečtete si informace z první ruky o ekonomice, kultuře, sportu a dalších zajímavostech. Stále budeš v obraze co se kde děje.

Web: www.aktuálnesprávy.eu

Další související informace

Obchodní angličtina onlin

On-line kurz Obchodní angličtina – On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Online zprávy

zpravy – Přehled aktuálního dění na internetu. Na stránkách naleznete aktuální dnešní online zprávy a další zajímavé články věnující se výrobkům či zajímavým událostem u nás či ve světě. Sledujte naše stránky a buďte stále informován o aktuálních událostech.

Načítání trvalo 0.0664 sekund.