+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aktuální zprávy

Klíčová slova: Aktuální zprávy, Sport,Ekonomika,Kultura,Bulvár

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2012

Popis: Aktualni.biz nabízí aktuální zprávy ze všech známých zpravodajských serverů. Zpravodajství je jedna ze základních novinářských činností, zpravodajstvím se rovněž nazývá výsledek této činnosti. Jde o zpravování publika o událostech a informacích, jejich výběr (gatekeeping), třídění a základní interpretaci.

Web: www.aktualni.biz/

Další související informace

shop samolepky na auto

samolepka, samolepky, auto, skate, sport, zvířara – Eshop - samolepky na auto a nejen na auto. Samolepky s tématikou sportu, hoby, skate, snowboard, samolepky loga a značky. Vyřezávané samolepky z fólie, siluety. Výběr z katalogu, nebo dle vlastího návrhu, mnoho barev a velikostí samolepek. Tuning samolepky i s tématikou tetování no prostě super samolepky.

Dámské jeans

dámské jeans, dámské džíny, Diesel, Replay – Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů.Dámské jeans prodělávají přeměnu. Ještě doznívají poslední záchvěvy trendu - od hlavy až k patě v jeans a už se připravuje vstup nových proudů. Již byl avizován návrat jeans do zvonu, ale ještě se objevují úzké jeans „ Jeggings“ i rovné střihy nohavic

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Načítání trvalo 0.3465 sekund.