+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aktuální zprávy

Klíčová slova: Aktuální zprávy, Sport,Ekonomika,Kultura,Bulvár

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2012

Popis: Aktualni.biz nabízí aktuální zprávy ze všech známých zpravodajských serverů. Zpravodajství je jedna ze základních novinářských činností, zpravodajstvím se rovněž nazývá výsledek této činnosti. Jde o zpravování publika o událostech a informacích, jejich výběr (gatekeeping), třídění a základní interpretaci.

Web: www.aktualni.biz/

Další související informace

Fiperpasta

těstoviny, sport, dieta, nízký glykemický index, h – FiberPasta - italské těstoviny s vysokým obsahem vlákniny, která je velmi účinná při hubnutí a dodržování sportovních a diabetických diet. Těstoviny mají nízký glykemický index - 23,5 a obsahují o 20 % méně kalorií než běžné těstoviny.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Načítání trvalo 0.0528 sekund.