+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aku nabito - prodej nabíj

Klíčová slova: akumulátory, baterie, poradenská služba, servis, Z

E-mail: zservis@zservis-cz.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2009

Popis: Prodej a servis nabíječů baterií pro manipulační techniku a čistící stroje. Nabídka od jednoduchých strojů až po vysokofrekvenční nabíječe. Čidla pro identifikaci akumulátorů. Poradenská činnost. Certifikovaný prodejce Nuova Elettra Suzzara, Axima.

Web: www.aku-nabito.cz

Další související informace

Opravy praček, myček a sp

opravy praček, opravy myček, servis, Fagor, Edesa, – Kvalita práce a rychlý servis za dobrou cenu Zajišťujeme opravy myček a praček: Fagor, Edesa, Candy, Hoover, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Ariston, De Dietrich. Provádíme opravy sporáků, varných desek, pečících trub a digestoří: Candy, Hoover, Fagor, Edesa, De Dietrich a Elica. Zajišťujeme záruční servis FAGOR, CANDY, HOOVER, DE DIETRICH A ELICA. Opravy provádíme ve většině případů přímo u zákazníka. Pokud to složitost opravy vyžaduje, zajistíme odvoz spotřebiče do dílenské opravy. Spotřebiče můžete po vzájemné dohodě dovézt do opravy i osobně. Je-li při opravě potřeba vyměnit náhradní díl, na místě Vás seznámíme s cenovou kalkulací. Pokud by se Vám oprava zdála příliš drahá, vyúčtujeme Vám pouze náklady spojené s diagnostikou závady a cestovné.

Amway business

Amway, business – Obchodní příležitosti, které nabízí Amway, ovlivnila již životy mnoha lidí po celém světě. Pomohly dosáhnout úspěchu, díky kterému se sny a přání proměnily v realitu. Staňte se pány svého času.

Veterina Brno, Šlapanice

veterina, mvdr. robert just, veterina brno-slatina – Veterinární klinika MVDr. Robert JUST a kolektiv nabízí profesinální služby v péči o Vaše mazlíčky. Naše veterinární ordinace najdete na adresách Brno-Slatina, Jihomoravské nám. 1 a Šlapanice, Brněnská 63.

Načítání trvalo 0.0678 sekund.