+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aku strojky - Strapex

Klíčová slova: paskovaci strojky, paskovacky, aku vazacky

E-mail: info@pentaservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2008

Popis: Nabízíme ruční páskovačky a páskovací automaty, balicí stroje do smrštitelné folie, ovinovačky do průtažné stretch folie a lepicí stroje. Obalové materiály např. vázací ocelové, PP, PES, PET pásky, lepicí pásky s potiskem. Poradenství a servis v ČR.

Web: www.strapex.svetu.cz

Další související informace

Holici-strojek.cz

Holící strojek, holící strojky, žiletky, holítka, – Internetový obchod holící-strojek.cz Vám nabízí holící strojky pro muže značek Philips, Braun, Remington, Panasonic, Gillette. V nabídce najdete též depilátory pro ženy a další potřeby pro holení pro muže a ženy.

Baterie do AKU nářadí

baterie do aku nářadí, akumulátor, baterie do vrta – Nabízíme Vám kvalitní baterie do AKU nářadí značky Power Energy. Akumulátory k nářadí máme skladem a dodáváme je po celé ČR již do druhého dne. Prodejna v Brně. Přímý dovozce..........................

Zahradní nářadí

zahradní technika nářadí aku akumulátorové bosch – Zahradní nářadí je užitečným pomocníkem, který usnadní Vaši práci a dokáže Vám pomoci dosáhnout vynikajících výsledků ať už se jedná o tvarování živých plotů (nůžky na živý plot), sekání trávy (sekačky na trávu, strunové sekačky) či řezání dřeva.

Načítání trvalo 0.0710 sekund.