+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alergie

Klíčová slova: Alergie

E-mail: ajdidasss@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2011

Popis: Je známa pod pojmem přecitlivělost imunitního sytému. Existuje několik druhů alergii, někdo může být alergický na pyl poletující v ovzduší jiný na slunce nebo na některé druhy jídel. Před alergickými reakcemi se dá správnou prevencí předejít..

Web: alergie-priznaky.cz

Další související informace

Biokosmetika-Aromaterapie

Vrásky,Akné,lupénka,ekzémy,citlivá pleť,alergie – Online obchůdek zaměřený na přírodní a bio kosmetiku pro Vaši krásu a na řešení kožních problémů.. V nabídce péče o pleť,tělo,vlasy,rostlinná séra,přírodní mýdla.vzácné rostlinné,masážní a esenciální oleje,přírodní šampony,pleťové krémy,tělová mléka,rostlinná másla Karáte, sprchové gely, aromaterapie a přírodní dekorativní kosmetika. Kompletní péče od hlavy až k patě pro celou rodinu za rozumné ceny.

Alergie-ekzém.cz

alergie,ekzém,alergen,roztoč,nemoc,imunita – Alergie a ekzém jsou v dnešní době čím dál tím častější onemocnění. Hlavně díky znečištěnému ovzduší dochází u lidí k ochabnutí imunitního systému, které vede až k náchylnosti na některé látky v našem prostředí. Tyto látky se nazývají alergeny

www.atocare.cz

antibakteriální,vysavač,bakterie,roztoči,alergie – ATOCARE Mother je nejvýkonnější UV-C antibakteriální vysavač na trhu. Ruční vysavač Atocare je vhodný jak pro alergiky, tak pro lidi, kteří si potrpí na maximální čistotu. Je dokázáno, že Atocare zabíjí miniaturní škůdce až s 99,9% účinností. Silné sání, rotační kartáč, trojitá HEPA filtrace, UV lampa a přídavná hadice dělají z Atocare dokonalý nástroj na hubení bakterií, roztočů, virů a alergenů. S Atocare vytváříte zdravé domácí prostředí.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.