+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ALF REFIN s.r.o.

Klíčová slova: Realitní kancelář,ALF REALITY,byt, prodej,pronájem

E-mail: info@alf-reality.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2010

Popis: Realitní kancelář ALF REFIN s.r.o. Vám zajistí prodej, nákup a pronájem všech druhů nemovitostí. Mezi další poskytované služby patří právní a finanční servis, vypracování znaleckého posudku, asistence našich realitních a finančních makléřů do konce realizace celého obchodu. Naše kancelář se Vám postará o veškerou komunikaci spojenou s Vaším novým nájemníkem, včetně zajištění drobných i větších oprav spojených s užíváním nemovitosti.

Web: www.alf-reality.cz/

Další související informace

BARFI-INVEST, a.s.

byt, pronájem, nájem, nebytové prostory, reality – BARFI-INVEST a.s. nabízí pronájem bytů, nebytové prostory a kanceláře k pronajmutí, nemovitosti na prodej v Plzni a Karlových Varech. Hlavní činností je správa a pronájem vlastních nebytových prostor i bytů v Plzni a Karlových Varech.

Obchodni

obchodník, obchod, nákupy, prodej, výkup – Obchodní společnost nebo společnost je právnická osoba založená za účelem podnikání. Jako ekonomický pojem označuje tržní subjekt, který se specializuje na přeměnu zdrojů na statky.

Moderní sedací pytle

moderni,vak,pytel,sedaci,byt,dům,pokoj,doplněk,dar – Poměrně nově se na trhu objevil oblíbený bytový doplněk, a to sedací pytle? Pořiďte si jeden také do Vašeho obydlí, kde se bude vyjímat. Sedací vaky jsou vhodné nejen k odpočinku, ale také na čtení, práci na notebooku.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.