+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alfa je oblíbená česká zn

Klíčová slova: Alfa, Máslíčko, Mazání, Mazat, Namazat, Pečivo

E-mail: info@mojealfa.com

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2010

Popis: Alfa je oblíbená česká značka margarínů, které je možné použít jak pro studenou, tak i pro teplou kuchyni. Značku alfa najdete nyní na 3 výrobcích – Alfa klasik, Alfa vital a Alfa máslová. Alfa klasik Alfa klasik je optimální rostlinný margarín pro celou rodinu. Obsahuje důležité vitamíny A, D3 a E a esenciální mastné kyseliny. Alfa vital Alfa vital je lahodný margarín pro zdravý životní styl obohacený o rozpustnou vlákninu Inulin, která příznivě ovlivňuje trávení. Mimo to obsahuje důležité vitamíny A, D3 a E a esenciální mastné kyseliny. Obsah tuku je 40% podílu. Alfa máslová Pro ty, kdo mají rádi lahodnou máslovou chuť je určena Alfa máslová. Tento výrobek spojuje tradiční příchuť másla v kombinaci s rostlinným tukem.

Web: www.mojealfa.com

Další související informace

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Načítání trvalo 0.0629 sekund.