+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Allimedia.cz

Klíčová slova: modelky, fotomodelky, hostesky, grafika, webdesign

E-mail: allimedia@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2014

Popis: Pořádání hudebních a kulturních akcí po celé ČR (módní přehlídky, promoakce, ochutnávky, rozdávání letáčků, apod). Modelingový a hostess portál. Databáze modelek, hostesek, modelů a promotérů pro Vaše akce. Kompletní profesionální grafické práce od vizitky po velkoplošné bannery.

Web: www.allimedia.cz

Další související informace

Stock Photos

fotografie, katalog, foto, stock, grafika, vektory – Stock Photos je vyhledávač a katalog stock fotografií, ilustrací, vektorů a počítačové grafiky. Možnost prohledávat miliony obrázků. Tisíce nových obrázků zalistovaných denně. Vše co potřebujete pro vaše projekty.

Sandstudios-grafika DTP

grafický design, sazba, DTP, webdesign, animace – Specializujeme se především na služby v oblasti grafického designu, zlomu a sazby různých dokumentů. Máme bohaté zkušennosti s grafickým zpracováním i zlomem knih a časopisů. Spolupracujeme s nejlepšími odborníky na tvorbu internetových prezentací. Pomůžeme Vám úspěšně podnikat na Internetu. Vaše www stránky budou nejen skvěle vypadat ale zároveň obsadí přední místa ve vyhledávačích jako je např. Google nebo Seznam.cz. Naším cílem je postavit pro Vás webovou prezentaci nebo internetový obchod, který Vám bude vydělávat a přivede nové spokojené zákazníky. O Vaše www stránky se postaráme od začátku ? od registrace domény a hostingu až po navržení vhodných propagačních textů (copyrighting) a udržování nejlepších možných pozic ve vyhledávačích. Umíme navrhnout korporátní identitu včetně loga, firemních tiskovin, profilu společností či výročních zpráv. Navrhneme plakáty a letáky pro kulturní akce, obaly na CD nebo jiné podobné tiskoviny. Zajišťujeme kompletní služby v oblasti DTP, jako např. veškeré úpravy či retuše obrázků, skeny, předtiskovou přípravu. V případě zájmu vše spojíme s kompletní tiskovou produkcí a supervizí zakázky. Působíme sice v Praze, ale zakázku dodáme de facto po celém světě. Zajistíme fotografické služby jakéhokoliv typu, máme k disposici zkušené fotografy, ale i režiséry pro Vaše reklamní spoty. Na přání klienta ozvučíme reklamu, nebo vytvoříme radio-spoty popř. jiná audiovisuální díla. Připravíme výrobu všech tiskovin. Pro Vaši zakázku vybereme nejvhodnější tiskárnu a postaráme se o to, aby jste dostali hotové tiskoviny ?na klíč? až do Vaší firmy nebo domova. To vše v maximální kvalitě a rychlosti, spojené s příjemnou cenou.

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Načítání trvalo 0.3693 sekund.