+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alpak trade

Klíčová slova: obaly, stroje, dózy, misky, gastro, plastové

E-mail: info@alpak.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2011

Popis: Nabízíme potravinářské obaly, balící stroje a technologie pro velko i maloodběratele. V sortimentu obalů najdete plastové i hliníkové misky, dózy, kelímky, sáčky, tácy, termoboxy, aj. Dodáme stroje na průmyslové balení misek, sáčků, vakuování, zatavení do sáčků, zavírací stroje a další potravinářské technologie.

Web: www.alpak.cz

Další související informace

FROMM páskovací zařízení

balící,stroje,technika,balení,obaly,páska,folie – Páskovací technika a vázací materiál značky FROMM. Kompletní srotiment pro ruční páskovačky, aku páskovače, el. páskovací strojky a vázací pásky (ocelové a plastové).

Kartonové krabice

krabice,kartonové krabice,papírové krabice,obaly,o – Krabice se nachází všude kolem nás. Primárně se do nich balí veškeré zboží, které je nutno transportovat do jiné lokality, ať už se to týká nábytku, potravin, oblečení, hraček a dalších výrobků. Rozložené krabice se jednoduše skládají, jsou lehké a dobře skladovatelné v suchém prostředí. Ve své podstatě tvoří nejlevnější možný prostředek pro přesun zboží a navíc jsou ekologické a recyklovatelné. Doručují se nebo se nakupují v neslepeném a nesloženém stavu. Trvanlivost a pevnost krabic zvyšuje jejich oblibu, proto je mnohé domácnosti používají i pro ukládání věcí. Každý jistě najde v bytě či domě dokumenty, boty, oblečení nebo hračky, které běžně nepoužívá a potřebuje je uschovat a ochránit před prachem. Papírové krabice běžně používáme i při posílání balíků či zásilek. Krabice jsou většinou opatřeny klopou a dle počtu vrstev lepenky se liší svou tloušťkou na třívrstvé či pětivrstvé. Klopové kartonové krabice jsou velmi praktické, jelikož se dají zavřít. Obvykle se přelepují lepicí páskou tak, aby pevně držely pohromadě. Některé krabice se dají zavřít víkem. Balí se do nich například obuv, elektronika, skleněné výrobky a podobně. Krabice jsou obvykle opracovány, proto jsou na povrchu jemné a příjemné na dotek.

Luxusní plastové nádobí

catering nádobí, misky, skleničky,talíře, příbory – Prodej luxusního plastového nádobí určené hlavně pro profesionální využití v cateringu a gastronomii. Nabízíme bohatý sortiment jednorázových plastových kelímků, misek, talířů a příborů v exkluzivním designu.

Načítání trvalo 0.3813 sekund.