+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alpak trade

Klíčová slova: obaly, stroje, dózy, misky, gastro, plastové

E-mail: info@alpak.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2011

Popis: Nabízíme potravinářské obaly, balící stroje a technologie pro velko i maloodběratele. V sortimentu obalů najdete plastové i hliníkové misky, dózy, kelímky, sáčky, tácy, termoboxy, aj. Dodáme stroje na průmyslové balení misek, sáčků, vakuování, zatavení do sáčků, zavírací stroje a další potravinářské technologie.

Web: www.alpak.cz

Další související informace

Chem 3P

chemický materiál,obaly,stavebnictví,výroba plastů – Distribuujeme chemický materiál, chemické produkty, přírodní materiály pro nátěrové hmoty, tmely, stavebnictví, výroba plastů,kovové obaly, lakovky,vědra, kanystry, potisknutí obalů na přání. Nabízíme odborný seervis, dodávky.

Dílenské technologie a te

nástroje, lisy, stroje, dílna, dílenská technika – Dodáváme nástroje na ohraňovací lisy Amada-Promecam, Wila-Trumpf, Beyeler, LVD, Safan, Darley, Ermak, Weinbrenner, Durmazlar, Baykal,EHT, CBC a další.V naší nabídce ohraňovacích nástrojů najdete sortiment standardních i speciálních nástrojů, včetně atypických dle přání zákazníka.Dále nabízíme použité stroje a to především vysekávací a ohraňovací lisy.

LB Plast- manažment a rec

plast, plastové, spracovanie, manažment – Firma LB Plast pôsobí ako špecialista v oblasti manažmentu a recyklácie plastového odpadu od roku 2009. Sústreďujeme sa primárne na recykláciu PVC, HD-PE, LD-PE, PP a ďalších plastových materiálov. Poskytujeme drvenie plastových materiálov na požiadanie, výkup a odvoz plastových odpadov z výrobného procesu, poradenstvo v oblasti manažmentu a recyklácie plastových odpadov, komplexné zabezpečenie odpadového hospodárstva, výkup a odvoz PVC odrezkov z okenných profilov, predaj kvalitnej plastovej suroviny vhodnej pre okamžité spracovanie vo výrobe a predaj podmurovacích líšt pre okenné profily.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.