+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Americká Jazykovka

Klíčová slova: výuka angličtiny, kurzy, lekce, jazyková škola

E-mail: info@americkajazykovka.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2011

Popis: Moderní jazyková škola působící v centru Brna (bezproblémového parkování). Vyučují pouze rodilý mluvčí z USA s pedagogickým vzděláním, takže uslyšíte pouze angličtinu. Výuka je zaměřena především na rozvoj komunikačních dovedností a gramatických znalostí. Vyučujeme americkou angličtinu, která je nejpoužívanější angličtinou na světě. Maximální počet účastníků v našich kurzech je pouze 8 osob. Nápoje po dobu výuky zdarma! Naše nabídka: kurzy pro veřejnost, víkendové kurzy, prázdninové kurzy, individuální výuka a další.

Web: www.americkajazykovka.cz

Další související informace

Jazyková škola Teburg

Jazyková škola, cizí jazyky, výuka cizích jazyků, – Soukromá jazyková škola Teburg nabízí výuku jazyků s ucelenou koncepcí ověřenou dvaceti lety praxe. Osobní přístup a profesionalita. Angličtina pro dospělé i pro děti, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština. Čeština pro cizince.

PEAK-Jazyková škola Praha

jazykové kurzy, jazykové školy, jazyková škola – Peak je profesionální jazyková škola angličtiny v Praze. Základem je poskytovat co nejlepší a především nejkvalitnější kurzy angličtiny. Nabízíme služby obchodní angličtiny, intenzivní kurzy angličtiny, mezinárodní zkoušky z angličtiny, překladatelství a tlumočnictví.

Top-Angličtina.cz

angličtina, výuka angličtiny, lektor angličtiny – Výuka angličtiny v Praze. Profesionální lektoři, kteří dojedou až za vámi. Vyučujeme opravdovou moderní angličtinu, kterou mluví rodilí mluvčí. Výuka probíhá za pomocí velmi kvalitních učebnic a výukových materiálů.

Načítání trvalo 0.0807 sekund.