+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Americká Jazykovka

Klíčová slova: výuka angličtiny, kurzy, lekce, jazyková škola

E-mail: info@americkajazykovka.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2011

Popis: Moderní jazyková škola působící v centru Brna (bezproblémového parkování). Vyučují pouze rodilý mluvčí z USA s pedagogickým vzděláním, takže uslyšíte pouze angličtinu. Výuka je zaměřena především na rozvoj komunikačních dovedností a gramatických znalostí. Vyučujeme americkou angličtinu, která je nejpoužívanější angličtinou na světě. Maximální počet účastníků v našich kurzech je pouze 8 osob. Nápoje po dobu výuky zdarma! Naše nabídka: kurzy pro veřejnost, víkendové kurzy, prázdninové kurzy, individuální výuka a další.

Web: www.americkajazykovka.cz

Další související informace

Club Junior

plavání, sportovní kurzy, plavecké kurzy, výuka – Plavecké škola pro děti od 6 měs. do 5 let s rodiči, samostatně pro děti od 4,5 let do 15 let, dospělé. Pobyty pro rodiny s dětmi s plaváním, lyžováním a programem pro děti i rodiče. Plavecká škola v Praze, Průhonicích. Cestovní agentura pobyty pro rodiny s dětmi.

jazykové pobyty

jazykovy pobyyt jazykovy kurz, jazykova skola – Jazykové pobyty se StudyGlobal - jazykové kurzy na kvalitních jazykových školách s minimem českých studentů. Naučte se cizí jazyk tam, kde se jím opravdu mluví. S námi se studium jazyků v zahraničí opravdu vyplatí!

Jazyková škola Praha

Jazyková škola Praha, Angličtina Praha, Výuka angl – Jazyková škola Rybička Praha nabízí již řadu let kvalitní výuku cizích jazyků pro děti od 3 do 18 let a pro dospělé. Výuka angličtiny, výuka francouzštiny a výuka španělštiny v naší jazykové škole probíhá ve skupinkách po šesti žácích.

Načítání trvalo 3.5276 sekund.