+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Amoletto import - Bytový

Klíčová slova: povlečení, prošívané přikrývky, ubrusy, župany

E-mail: info@amolettoimport.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2010

Popis: Dovoz a distribuce bytového textilu do ložnice, koupelny a kuchyně. Povlečení, prošívané přikrývky, deky, ubrusy, župany, ručníky, ložní a bytové prádlo Gabel, Vallesusa, Bottega Tessile Fiorentina. Velkoobchod a maloobchod.

Web: www.amolettoimport.cz

Další související informace

Povlečení a prostěradla

povlečení, prostěradla, froté, bavlna, krep, ložní – Nabízíme ložní povlečení (bavlna, krep, flanel), prostěradla (froté, plátno, flanel). Kvalitní výrobky, nízké ceny. Ložní povlečení a prostěradla české výroby. Povlečení - 100 % bavlna - bez syntetických příměsí.

Hotelový textil Davídek

hotelový textil, rautové sukně, skirting,povlečení – Naší hlavní činností je výroba hotelového a bytového textilu. Dodáváme povlečení, prostěradla, přehozy a ložní povlečení. Hotelový textil, rautové sukně, skirting, povlečení, povlečení. Horská 144, Trutnov

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Načítání trvalo 0.3767 sekund.