+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AMSA REAL

Klíčová slova: reality, dražby, rodinné domy, byty

E-mail: info@amsareal.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2011

Popis: AMSA REAL se zabývá prodejem realit, bytů, domů, pozemků a průmyslových areálů. Realizujeme dobrovolné i nedobrovolné dražby, připravujeme dražby pro jiné dražební společnosti. Máme vlastní aukční síň.

Web: www.amsareal.cz

Další související informace

RealCR.cz

Prodej, pronájem, byty, – 100% soukromá inzerce od přímých majitelů nemovitostí. 100% bez provize a 100% bez realitky.100% soukromá inzerce od přímých majitelů nemovitostí. 100% bez provize a 100% bez realitky.100% soukromá inzerce od přímých majitelů nemovitostí. 100% bez provize a 100% bez realitky.

Jihočeské reality

reality, realitní kancelář, KYMA – \"Jihočeské reality od společnosti KYMA. Na co si dát pozor při koupi/prodeji nemovitosti? Nákup či prodej nemovitosti je spojen s pohybem nemalé částky peněz. Proto bychom Vás chtěli upozornit, na co si dát pozor při nákupu/prodeji realit. Nejasné vlastnictví - ne každá nemovitost má jen jednoho majitele! Zadlužení nemovistosti - na nemovitost může být vázáno zástavní právo banky! Zatajená břemena - ověřte si, zda-li není prodej nemovitosti spojen s dalšími podmínkami (například povinnost umožnit sousedům používat příjezdovou cestu. Exekuce či zástava nemovitosti - ověřte si na katastrálním úřadě, zda-li na nemovitost není uvalena exekuce či zástava. Zápis do katastru nemovitostí - návrh na vklad do katastru nemovitostí by měl být uskutečněn co nejdříve po podpisu kupní smlouvy, aby původní vlastník nemohl prodat nemovitost více lidem najednou. Reality KYMA - jihočeské reality, které stojí za to!

Reality, nemovitosti Černá Hora, Brulap.cz

reality, nemovitosti, Černá Hora, prodej, pronájem – Brulap s.r.o. je česká společnost, která nabízí prodej a pronájem realit a nemovitostí v krásné zemi Černá Hora. Reality v Černé Hoře jsou výborným prostředkem pro investování do zahraničních nemovitostí.

Načítání trvalo 0.0838 sekund.