+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anemoi - birma posvátná

Klíčová slova: chovatelská stanice, birma, birma posvátná, Praha

E-mail: admin@anemoi.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2012

Popis: Jsme chovatelská stanice birem nacházející se v Praze. Na našich stránkách naleznete informace o nás, našich kočkách a dostupných koťátkách, různé jejich fotky a také způsob, jak nás můžete kontaktovat.

Web: www.anemoi.cz

Další související informace

Pension Větrný mlýn

ubytování, praha, penzion, pension, letiště Praha – Penzion Větrný mlýn je menší útulný rodinný hotel v Praze v prestižní čtvrti Praha 6 Ruzyně, která sousedí s turisticky nejžádanějšími lokalitami v Praze 1. U nás jistě oceníte kvalitní ubytování v penzionu s parkováním v Praze, blízko historického centra Prahy, ale i blízko u letiště Praha Ruzyně. Pražský hrad a historické centrum města i rekreační zóna Praha, letiště Praha Ruzyně a Pražský silniční okruh jsou nedaleko a lehce dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Nabízíme ubytování hotel. typu, kde najdete příjemnou atmosféru typickou pro ubytování v pensionu s komfortem, který poskytují lepší hotely v Praze. Snídaně, Wifi internet připojení a vlastní uzamčené parkoviště v areálu Penzionu jsou v ceně ubytování.

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha – Žaluzie Praha: rolety, markýzy, žaluzie, stínící technika a clony. V naší prodejně naleznete celou řadu žaluzií, rolet, markýz a dalších stínících systémů od předních tuzemských a evropských výrobců. Vedle běžných hliníkových žaluzií, nabízíme žaluzie dřevěné, bambusové, plastové, látkové a samozřejmě veškeré typy rolet, které dnes nabízejí podobnou variabilitu jako žaluzie samotné. Kromě vnitřních žaluzií a rolet nabízíme i kompletní řadu žaluzií a rolet venkovních. Mezi stále vyhledávanější patří žaluzie z přírodních materiálů.

Načítání trvalo 3.0894 sekund.