+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

anergia.sk-kúrenie,voda,

Klíčová slova: anergia s.r.o. , kúrenie,voda,plyn,

E-mail: anergia@anergia.sk

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2013

Popis: Firma Anergia s.r.o. s dlhodobou tradíciou a skúsenými odborníkmi sa zaoberá predajom,montážou,údržbou a projekciou zariadení a materiálov na kúrenie,vodu,plyn,tepelné čerpadlá a solárne kolektory.Udržby kotlov a zariadení,revízie. Šetrenie energií.

Web: www.anergia.sk

Další související informace

Transtop a.s.

Ruční nářadí, nářadí, svářečky , – Internetový obchod se stroji a nářadím. V našem sortimentu naleznete nářadí, svářečky, nabíječky, startovací zdroje, pístové a šroubové kompresory, stříkací pistole, armatury a hadice, zavlažovače, postřikovače, toolboxy a květináče značek TELWIN, ABAC, Nuair, Walmec, GF, Dimartino, Lemania, Epoca, NWS, Normex. Nářadí od nás je vhodné pro hobby i profi použití. Zajišťujeme servis nářadí a strojů.

Nábytek stolárna

Výroba nábytku na zakázku , eschop,dveře,podlahy,i – Výroba nábytku na zakázku , eschop,dveře,podlahy,interiéry , kuchyňské linky, drobné dřevostavby,skříně , stoly stolky, kancelář, žaluzie , dětské pokojíčky , sauny....vše na míru nebo v eschopu dle objednávky

dilenske-pracovist

dílenské stoly, , dílenské pracoviště – Nabízíme kompletní vybavení a sestavy pro dílenská pracoviště. Jsme schopni dodat kompletní montážní a balicí pracoviště, součástí sortimentu jsou speciální sestavy dílenských pracovních stolů, dílenské ponky, dílenské a montážní vozíky, zásuvkové skříně a sestavy, skříně na nářadí či dílenské regály. Jsme schopni dodat flexibilní montážní či balicí stoly v několika řadách a s možností bohatého příslušenství, profesionální balicí stanice s ergonomickým důrazem. Sestavy a pracoviště lze individuálně přetvářet, dle aktuálních potřeb.

Načítání trvalo 2.5814 sekund.