+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anglická jazyková škola

Klíčová slova: angličtina, anglický jazyk, plzeň, v plzni, děti

E-mail: jana.souhradova@wattsenglish.com

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2013

Popis: Anglická škola v Plzni nabízí výuku angličtiny pro děti zábavnou metodou Wattsenglish. Učíme i v mateřských a základních školách. Hravou a zábavnou formou se děti v anglickém prostředí učí angličtinu naprosto přirozeným způsobem.

Web: anglicke-centrum.cz

Další související informace

Restaurace v Plzni

Restaurace v Plzni, restaurace Plzeň, restaurace – Hledáte restauraci v Plzni nebo okolí? Nevíte kam zajít na oběd nebo na večeři v Plzni? My Vám restauraci v Plzni doporučíme! V našem katalogu retaurací rozděleném do sekcí dle tipu restauračního zařízení, který obsahuje většinu restaurací, cukráren, kaváren, hospůdek, a barů v Plzni si určitě vyberete ten správný. Vyhledávat můžete podle lokality, kde se nacházíte nebo vařené kuchyně a typu podniku.

Erotický privát Plzeň

priváty plzeň, priváty v plzni, erotické priváty – Priváty Plzeň – to je místo Vašich splněných přání v Plzni. Ať už jste z Plzně, blízkého okolí, anebo se do Plzně chystáte zavítat, doporučujeme Vám návštěvu kvalitních podniků v Plzni. Pokud jste zavítali na tyto stránky, pak jste pravděpodobně z Plzně, jeho blízkého okolí, anebo se do Plzně chystáte zavítat. Ať už se řadíte do kterékoliv kategorie, každopádně Vám doporučujeme návštěvu kvalitních podniků v Plzni, které právě na tomto portálu prezentujeme. Vyberte si z široké nabídky luxusních a diskrétních podniků, kde se budete cítit jako v ráji. Všechny slečny jsou připraveny splnit každé přání svého zákazníka a nebrání se předvést vše, co umí.

Tenis Plzeň

tenis, plzeň, tenis plzeň, tenis v plzni – Přehled tenisových kurtů a tenisových hal, které se nacházejí v Plzni. Kryté i nekryté tenisové dvorce v Plzni a okolí jsou řazené abecedně. Veřejné tenisové dvorce a tenisové kluby v Plzni. Tenis Plzeň a okolí.

Načítání trvalo 0.0910 sekund.