+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina - Frýdlant n.O

Klíčová slova: výuka anglického jazyka frýdek-místek, kurzy aj

E-mail: info@anglictinafrydlant.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2011

Popis: Nabízíme: - Kurzy pro začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé a pokročilé studenty - Každému studentovi individuální přístup dle jeho potřeb - Příjemné prostředí a přátelskou atmosféru Přihlásit do kurzu se můžete celoročně a kdykoliv.

Web: www.anglictinafrydlant.cz

Další související informace

Hlídání dětí v Liberci

Hlídání dětí Liberec, hlídání dětí, výuka dětí – Hledáte dlouhodobé nebo jen krátkodobé hlídání dítěte ? Nemáte čas na golf, tenis, kino, divadlo. Rádi by jste si odpočinuly nebo strávily chvilku klidu na příjemné společenské akci. Rádi bychom Vám představili netradiční soukromé hlídání dětí od 3 let, které se nachází v rodinném domku se zahradou v klidném prostředí.

Kurzy měn

Kurzy měn – Sledujte jak se pohybují aktuální kurzy měn na celém světě. Každou hodinou se díky burze mění hodnota měn na celém světě a díky těmto změnám platíme za produkty/zboží více či méně peněz. Pokud se o této problematice chcete dozvědět ještě více než nyní víte tak navštivte informační web Kurzy-Měn.eu kde se vám odhalí celá problematika.

Výuka německého jazyka

výuka němčiny, výuka německého jazyka – Výuka německého jazyka od profesionálů z Jazyková školy Berlitz. Výuka němčiny probíhá v Praze nebo Brně. Můžete si vybrat individuální nebo skupinový kurz a také výuku německého jazyka přes internet.Díky internetu už za jazykovými kurzy nemusíte nikam docházet. Jazyková škola Berlitz připravila interaktivní on-line výuku německého jazyka, při které doslova nemusíte vytáhnout paty z domova.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.