+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina - Frýdlant n.O

Klíčová slova: výuka anglického jazyka frýdek-místek, kurzy aj

E-mail: info@anglictinafrydlant.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2011

Popis: Nabízíme: - Kurzy pro začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé a pokročilé studenty - Každému studentovi individuální přístup dle jeho potřeb - Příjemné prostředí a přátelskou atmosféru Přihlásit do kurzu se můžete celoročně a kdykoliv.

Web: www.anglictinafrydlant.cz

Další související informace

Jazyková škola Karlovy Va

jazykové kurzy Karlovy Vary, jazyková škola Karlov – Zajišťujeme výuku v jazykových kurzech pro jednotlivce, firmy a širokou veřejnost v Karlovarském kraji. Naším cílem je podporovat klienty v použití jazyka v praktických situacích. Zaměřujeme se na konverzační dovednosti a schopnost komunikace.

Jazykové kurzy Brno

vzdělávací kurzy Brno, angličtina, němčina – Vzdělávací agentura UNITY s.r.o. v Brně nabízí řadu jazykových kurzů od výuky angličtiny, němčiny, španělštiny až po ruštinu či francouzštinu. Nabízíme pravidelnou a intenzivní výuku jazyků v Brně. Jazykové kurzy Brno, angličtina.

Překlad angličtina

anglický překlad, překlad z/do anglického jazyka – Anglické překlady již od 195 Kč! Objednejte si kvalitní překlady z/do angličtiny z jakékoliv oblasti! Anglické překlady již od 195 Kč! Objednejte si kvalitní překlady z/do angličtiny z jakékoliv oblasti!

Načítání trvalo 0.0623 sekund.