+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina gramatika

Klíčová slova: Angličtina gramatika

E-mail: anglickaslovesa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. srpna 2012

Popis: Chystáte se učit anglicky, ale nechcete chodit na kurzy? Vyzkoušejte moderní metodu učení - Angličtina online! Na stránkách naleznete informace o anglické gramatice, krátký online test a seznam frázových sloves.

Web: www.anglickafrazovaslovesa.cz/

Další související informace

FCE.cz: FCE a Cam.zkoušky

FCE,CAE,CPE,KET,PET,jazykové zkoušky, angličtina – FCE .cz- Stručné a přehledné informace o jednotlivých Cambridgeských zkouškách, charakteristika jednotlivých úrovní angličtiny, aktuality, různé tipy a triky a motivace pro to stát se držitelem jednoho z těchto mezinárodních certifikátů.

MERITS - Jazyková škola

Jazyková škola angličtina Plzeň – Jazyková škola v Plzni pro Vaši efektivní angličtinu. METODA MERITS neobjevuje nic nového kromě toho, že propojuje nejefektivnější aktivity a postupy ve studiu AJ. Je to výběr toho nejúčinnějšího ze staletími prověřených metod vzdělávání, kombinovaný s moderní technikou a posledními poznatky z psychologie, medicíny a vzdělávání. To nejefektivnější s technikou, prostředím, atmosférou, barvami - to nejlepší těm nejlepším. Je to komplexní metoda, podrobně se zabývající svou lingvistickou, motivační a hlavně realizační částí. Komplexně - výuka nejkratší cestou. K základům. K MERITU věci.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.