+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina gramatika

Klíčová slova: Angličtina gramatika

E-mail: anglickaslovesa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. srpna 2012

Popis: Chystáte se učit anglicky, ale nechcete chodit na kurzy? Vyzkoušejte moderní metodu učení - Angličtina online! Na stránkách naleznete informace o anglické gramatice, krátký online test a seznam frázových sloves.

Web: www.anglickafrazovaslovesa.cz/

Další související informace

Angličtina on-line pro sa

angličtina online, angličtina pro samouky, angličt – On-line kurz angličtiny, kde se naučíte anglicky přirozenou cestou. Mluví na vás rodilý mluvčí. Žádné biflování slovíček, ani učení gramatiky a přesto se naučíte angličtinu 5x rychleji a pohodlněji. Přitom je to metoda s úžasným výsledkem.

Angličtina pro samouky

angličtina pro samouky – Angličtina pro samouky - náš informační web vám poradí, jakými metodami se můžete zkusit učit anglický jazyk sami, bez navštěvování kurzů, škol či soukromých doučování. Tipy a rady na učení angličtiny.

Pipík.cz

Blue Nose Friends, Me to You, Anglictina pro deti – Pipík.cz nabízí značkové zboží dovážené z Velké Británie. Zaměřujeme se na kvalitní anglické knížky a DVD pro děti, anglické knížky plné obrázků a zajímavých přiběhů. Dále nabízíme značkové zboží a plyšové hračky od Blue Nose Friends a Me To You a jejich sortiment jako jsou hrníčky, papuče, rámečky na fotky, deky a polštáře.

Načítání trvalo 0.0615 sekund.