+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina Ostrava Centru

Klíčová slova: angličtina,kurzy angličtiny,aj ostrava,kurzy

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2013

Popis: Nabízíme roční kuzry anglického jazyka pro veřejnost v centru Ostravy za výhodné ceny. Výuku zajišťují kvalifikovaní lektoři ,je v ní kladen důraz na konverzaci a využíváme moderní učebnice. Výuka probíha v menších skupinách do max. 10-ti osob.

Web: www.kurzy-anglictiny.biz

Další související informace

Maha Nail Studio Romana

Rekvalifikace,školení,kurzy,kosmetika,velkoobchod – Pořádáme rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT: permanentní make-up - mikropigmentace, kosmetika, vizážistika, modeláž umělých nehtů, manikúra, pedikúra. Školíme permanentní prodlužování řas a Nail Art. Dodáváme veškerý materiál a produkty.

Jazykové kurzy Praha

angličtina, němčina, španělština, francouzština... – Kvalitní individuální a firemní jazykové kurzy. Výuka u Vás doma nebo v kanceláři ve Vámi stanovený den a čas. Výborné reference. Vyučujeme jazyky: angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština a čeština pro cizince. Doučování.

Kurzy němecého jazyka

německý jazyk,němčina,kurzy,školení – Bohatý výběr kurzů němčiny je realizován pod pokličkou profesionality, perfektního zázemí, špičkového technického vybavení a letité praxe. O své budoucí znalosti se nemusí obávat jak začátečníci, tak zkušení a profesionální němčináři.

Načítání trvalo 0.3217 sekund.