+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina Ostrava Centru

Klíčová slova: angličtina,kurzy angličtiny,aj ostrava,kurzy

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2013

Popis: Nabízíme roční kuzry anglického jazyka pro veřejnost v centru Ostravy za výhodné ceny. Výuku zajišťují kvalifikovaní lektoři ,je v ní kladen důraz na konverzaci a využíváme moderní učebnice. Výuka probíha v menších skupinách do max. 10-ti osob.

Web: www.kurzy-anglictiny.biz

Další související informace

Angličtina Online

angličtina, angličtina online, jazyková škola – Kolik řečí umíš - tolikrát jsi člověkem. Angličtina je nejrozšířenější světový jazyk. Spousta lidí na světě ovládá kromě svého mateřského jazyka také angličtinu a díky tomu se pohodlně domluví při svých cestách do zahraničí nebo na dovolenou.

Angličtina pro samouky

angličtina, slovník, anglicky – Angličtina pro samouky (online) + slovník, vše namluvené rodilým mluvčím, gramatika, cvičení, různé možností procvičování slovní zásoby + výuka poslechem. Možnost vytvoření vlastních lekcí Vám pomůže při výuce a procvičování slovní zásoby v jiném pořadí a z jiných zdrojů než poskytuje náš výukový systém.

Kurzy němčiny Praha

kurzy, němčina – Lektorka německého jazyka nabízí individuální kurzy němčiny v Praze. Individuální výuka německého jazyka probíhá buď u Vás v zaměstnání, nebo přímo u Vás doma. Termíny podle předchozí vzájemné dohody.

Načítání trvalo 0.3033 sekund.