+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina Praha

Klíčová slova: výuka angličtiny, podnikové kurzy,

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2013

Popis: Podnikové a individuální kurzy odborné i všeobecné angličtiny pro manažery, obchodníky, nákupčí a administrativní pracovníky zaměřené na rychlé zlepšení komunikačních dovedností. Přihlaste se k nám a zlepšete svou angličtinu.

Web: www.anglictina-praha.eu/

Další související informace

Výuka angličtiny Brno

firemní, kurzy, angličtiny, Brno – Individuální výuka angličtiny a firemní Individuální výuka angličtiny a firemní kurzy Brno a okolí. Zaměření výuky - všeobecná angličtina, obchodní angličtina i konverzace. Příprava na zkoušky Cambridge.

Top-Angličtina.cz

angličtina, výuka angličtiny, lektor angličtiny – Výuka angličtiny v Praze. Profesionální lektoři, kteří dojedou až za vámi. Vyučujeme opravdovou moderní angličtinu, kterou mluví rodilí mluvčí. Výuka probíhá za pomocí velmi kvalitních učebnic a výukových materiálů.

Výuka angličtiny pro začátečníky

výuka angličtiny, angličtina Praha, angličtina – Začít s angličtinou jste už zkoušeli několikrát. Ale po čase jste to vzdali. Měli jste pro to své důvody. Ale my vám ukážeme, že to jde jinak. Snadno! Nebude to opravdu žádná dřina, ale zábava. Výuková metoda Berlitz je úspěšná po celém světě. Vyzkoušejte ji i vy. Výuka angličtiny pro začátečníky pak nemusí být vůbec těžká. Zvolte kurz, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Načítání trvalo 0.0785 sekund.