+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina pre samoukova

Klíčová slova: angličtina, anglicky, jazyk, výučba, učiť sa,

E-mail: info@okamzite.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2013

Popis: Jazyk, ktorý študuje najviac ľudí na svete je angličtina. Chcete vedieť anglicky, začnite sa učiť ešte dnes. Prečítajte si ako začať, aké účebné materiály použiť a vyskúšajte online lekcie angličtiny.

Web: www.anglictina.engros.cz

Další související informace

Nábytek Ton

sedací nábytek, židle, ton, thon, tonovky, – Nábytek Ton a konkrétní produkty. Nábytek Ton značky Home. Nábytek Ton znyčky Horeka. Nábytek Ton a jeho zvláštnosti. Nábytek Ton ve znamení nerozbitné židle. Nábytek Ton nabízí kvalitní materiál. Nábytek Ton a konkrétní produkty. Nábytek Ton značky Home. Nábytek Ton znyčky Horeka. Nábytek Ton a jeho zvláštnosti. Nábytek Ton ve znamení nerozbitné židle. Nábytek Ton nabízí kvalitní materiál.

Opravy praček, myček a sp

opravy praček, opravy myček, servis, Fagor, Edesa, – Kvalita práce a rychlý servis za dobrou cenu Zajišťujeme opravy myček a praček: Fagor, Edesa, Candy, Hoover, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Ariston, De Dietrich. Provádíme opravy sporáků, varných desek, pečících trub a digestoří: Candy, Hoover, Fagor, Edesa, De Dietrich a Elica. Zajišťujeme záruční servis FAGOR, CANDY, HOOVER, DE DIETRICH A ELICA. Opravy provádíme ve většině případů přímo u zákazníka. Pokud to složitost opravy vyžaduje, zajistíme odvoz spotřebiče do dílenské opravy. Spotřebiče můžete po vzájemné dohodě dovézt do opravy i osobně. Je-li při opravě potřeba vyměnit náhradní díl, na místě Vás seznámíme s cenovou kalkulací. Pokud by se Vám oprava zdála příliš drahá, vyúčtujeme Vám pouze náklady spojené s diagnostikou závady a cestovné.

Načítání trvalo 0.0764 sekund.