+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina pro začátečník

Klíčová slova: angličtina, pro, začátečníky, kurz,

E-mail: my-language-adventure@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2011

Popis: Kurz angličtina pro začátečníky je zaměřen na zvládnutí základní slovní zásoby, frází a gramatiky pro každodenní použití. Angličtina pro začátečníky je určen pro každého, kdo chce rychle a snadno zvládnout angličtinu.

Web: www.my-language-adventure.com/

Další související informace

jazykové pobyty

jazykovy pobyyt jazykovy kurz, jazykova skola – Jazykové pobyty se StudyGlobal - jazykové kurzy na kvalitních jazykových školách s minimem českých studentů. Naučte se cizí jazyk tam, kde se jím opravdu mluví. S námi se studium jazyků v zahraničí opravdu vyplatí!

Angličtina pro firmy

angličtina pro firmy, firemní angličtina, firemní – Nabízí podrobné informace potřebné ke správné volbě poskytovatele výuky angličtiny ve firmách. Přehledně vysvětluje jednotlivé druhy výuky (všeobecná angličtina, obchodní angličtina, anglická konverzace, jazykový audit) a radí, jak správně vybrat jazykovou školu.

Jazyky-online.info

jazyky, kurz, angličtina, němčina, francouzština, – Jazykový portál Jazyky-online.info vznikl za účelem vytváření a poskytování snadno použitelných materiálů pro uživatele, kteří se začínají učit cizí jazyky nebo zdokonalují svou znalost cizího jazyka. Dostupné jazyky jsou Angličtina, Němčina, Francouzština, Španělština, Ruština, Čínština a Japonština. Obsah je neustále aktualizován a doplňován. Obsah je přehledně a logicky uspořádán do modulů.

Načítání trvalo 0.0804 sekund.