+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina pro začátečník

Klíčová slova: angličtina, pro, začátečníky, kurz,

E-mail: my-language-adventure@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2011

Popis: Kurz angličtina pro začátečníky je zaměřen na zvládnutí základní slovní zásoby, frází a gramatiky pro každodenní použití. Angličtina pro začátečníky je určen pro každého, kdo chce rychle a snadno zvládnout angličtinu.

Web: www.my-language-adventure.com/

Další související informace

Jazyky-online.info

jazyky, kurz, angličtina, němčina, francouzština, – Jazykový portál Jazyky-online.info vznikl za účelem vytváření a poskytování snadno použitelných materiálů pro uživatele, kteří se začínají učit cizí jazyky nebo zdokonalují svou znalost cizího jazyka. Dostupné jazyky jsou Angličtina, Němčina, Francouzština, Španělština, Ruština, Čínština a Japonština. Obsah je neustále aktualizován a doplňován. Obsah je přehledně a logicky uspořádán do modulů.

Jazykové kurzy Brno

jazykove kurzy, jazyk, kurz, svět, angličtina, – Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Známé krédo v sobě skrývá velký kus pravdy. Zvláště dnes je dobré znát alespoň jeden světový jazyk na komunikační úrovni.Hledáte-li opravdu kvalitní jazykové kurzy v Brně, pak Vám nesmí uniknout jazyková agentura HOPE.

Angličtina pro děti Plzeň

anglictina, pro, deti, plzen – Angličtina pro děti Plzeň. Angličtina pro ty nejdůležitější lidi na světě - pro děti. Nabízíme kurzy pro děti předškolního i školního věku. Už od dvou let. V nabídce máme také výuku angličtiny pro maminky s dětmi.

Načítání trvalo 0.0916 sekund.